Як агресія пов’язана з незбалансованим харчуванням

Про це пише Независимый Регион з посиланням на Daily Mail.

У новому дослідженні команда вчених з Пенсільванського університету виявила, що люди, які вживають омега-3, що міститься в рибі, насінні льону і волоських горіхах, менш схильні до спалахів агресії та насильства.

У своїй роботі команда провела аналіз більше 20 досліджень, які були націлені на цю поживну речовину. Як показали результати, серед людей, які приймали омега-3 протягом щонайменше двох тижнів спостерігалось динамічне зниження агресії на 30%.

Раніше вчені довели, що омега-3 нормалізує функції мозку, і це стало поштовхом для нового дослідження команди. Дослідники припустили, що речовина також може поліпшити механізми, функціонування яких відбувається неналежним чином у людей, які страждають на спалахи гніву і жорстокості. У результаті нейрокримінолог з Пенсільванського університету Адріан Рейн дійшов висновку, що введення в раціон добавки омега-3 може сприяти зниженню агресії. Водночас вчені наголошують, що омега-3 – це не «чарівна пігулка», яка здатна розв’язати проблему насильства в суспільстві. Проте завдяки цьому нутрієнту можна допомогти знизити градус насильства.

Що відомо про омега-3 і в яких продуктах її найбільше

Омега-3 — тип жиру, необхідний нашому організму для виживання, який організм людини не здатен виробляти самостійно. На щастя, у світі існує велика кількість різних джерел цієї поживної речовини, зокрема:

  • риба (скумбрія, лосось і оселедець);
  • насіння льону та чіа;
  • волоські горіхи;
  • соєві боби.

Якщо з тієї чи іншої причини ви не маєте можливості ввести в раціон вказані  продукти, медики рекомендують вживати добавки з риб’ячим жиром, що містять безліч цих речовин. За словами професора Рейна, він присвятив дослідженням зв’язку між омега-3 і злочинною поведінкою вже 10 років. З результатами його останньої роботи можна ознайомитись в журналі Aggression and Violent Behavior.

У новій роботі вчені об’єднали та проаналізували дані отримані від 29 попередніх досліджень, у яких взяли участь майже 4000 осіб у період з 1996 до 2024 року. Близько 51 відсотка учасників були дітьми, але середній вік учасників становив 21 рік. Кожен учасник в середньому приймав 1,18 грама добавки омега-3 протягом 16 тижнів.

Професор Рейн з колегами звернули увагу на те, що незалежно від статі, віку, психологічного діагнозу, тривалості та дозування лікування, під час вживання добавки омега-3 у людей у середньому знижувалася агресія на 30%. Водночас ефект був короткотривалим, а тому автори дослідження визнають, що потрібен додатковий аналіз, щоб зрозуміти причини цього зв’язку і побачити довгостроковий ефект.

Раніше НР писав про те, чим корисні щоденні прогулянки на свіжому повітрі.

0 Replies to “Як агресія пов’язана з незбалансованим харчуванням”