Чим корисні щоденні прогулянки на свіжому повітрі

Але навіть 30 хвилин на вулиці принесуть дуже велику користь. Прогулянки потрібні діткам та людям похилого віку, здоровим та хворим, й обов’язково тим, хто багато часу проводить вдома чи в офісі за роботою.

Чому так важливі прогулянки на свіжому повітрі та про яку користь від них ви точно не знали, розповідає Независимый Регион з посиланням на роз’яснення невролога та психотерапевта Ганни Чередниченко в Instagram.

Робота кровоносної системи

Прогулянки покращують роботу кровоносної системи, а ходьба сприяє запобіганню серцево-судинним захворюванням. Люди старше 60 років, які віддають перевагу пішим прогулянкам, можуть відновити свої артерії до стану, в якому вони були кілька років тому.

Зниження ризику діабету

Регулярні прогулянки знижують ризик розвитку діабету, найвідомішого порушення обміну речовин, яке контролюється за допомогою ходьби.

Втрата ваги

Під час ходьби спалюються калорії, а частота серцевих скорочень частішає, тому можна втрачати зайві кілограми під час прогулянок. Це буде корисним не тільки для схуднення, а й для гормональної регуляції. Ходьба надає тілу гнучкості, що призводить до зміцнення м’язової сили.

Зміцнення м’язів та суглобів

Звичайне обмеження фізичної активності до мінімуму, сидяче положення перед комп’ютером як на роботі, так і у вільний час, негативно впливають на нашу поставу. М’язи реагують миттєво. М’язи, якими не користуються, слабшають. Все це призводить до підвищеного ризику переломів та розтягнень.

Підвищення імунітету

Постійне перебування в закритих приміщеннях підвищує ризик зараження вірусами. Своєю чергою користь прогулянки на свіжому повітрі покращує резистентність організму до вірусів.

Поліпшення настрою

Звичайні прогулянки можуть навіть поліпшити ваш настрій та самопочуття. Прогулянка на свіжому повітрі допомагає заспокоїти емоції та сприяє утворенню позитивних думок. А це особливо важливо в цей нелегкий час. Отже, вдасться полегшити депресію та інші поширені розлади. Крім того, ходьба ефективно знижує стрес.

Раніше НР писав про те, скільки часу потрібно бігати щодня, щоб позбутись зайвої ваги.

0 Replies to “Чим корисні щоденні прогулянки на свіжому повітрі”