Ризики при зарядці смартфона: Коли це може бути небезпечно

Зарядка гаджетів є частиною нашого повсякденного життя. Зазвичай це простий процес: лише підключіть пристрій до джерела живлення, пише iStore.ua — интернет-магазин техники Apple. Проте, існують обставини, за яких заряджання може бути ризикованим. Ось деякі з цих ситуацій.

Непраюючий зарядний пристрій

Користування пошкодженим зарядним кабелем може призвести до серйозних наслідків, таких як пошкодження внутрішнього контролера зарядки смартфона. Крім того, існує ризик перегріву і навіть пожежі через коротке замикання. Регулярно перевіряйте стан кабелю і уникайте заряджання пристрою з видимими пошкодженнями блоку живлення.

Перегрітий смартфон

Заряджання смартфона під час його інтенсивного використання, наприклад, під час ігор або перегляду відео, може призвести до пошкодження або навіть вибуху батареї. Краще дозволити пристрою охолонути перед зарядкою.

Дуже холодний смартфон

Не рекомендується заряджати смартфон відразу після його використання на морозі. Дайте пристрою час досягти кімнатної температури перед зарядкою.

Зарядка у ванній

Заряджання смартфона у ванній або в інших вологих місцях є небезпечним і може призвести до трагічних наслідків. Уникайте зарядки пристроїв у високовологих умовах.

Використання невідомих зарядних пристроїв

Найкраще використовувати оригінальні або сертифіковані зарядні пристрої. Публічні USB-розетки можуть становити ризик не тільки для безпеки вашого пристрою, але й для його безпеки від несанкціонованого доступу.

Роздутий акумулятор

Регулярно перевіряйте смартфон на наявність видимих змін форми, особливо акумулятора. Роздутий акумулятор може свідчити про внутрішню несправність і становити ризик пожежі.

0 Replies to “Ризики при зарядці смартфона: Коли це може бути небезпечно”