Де купити добрива, які водночас є і захистом, і живленням для рослин?

На шляху до отримання високого врожаю, одним із найголовніших завдань будь-якого агронома є зробити все можливе, щоб отримати дружні здорові сходження культур. Адже помилки, зроблені на самому початку, в період сходів рослин, в подальшому, практично неможливо виправити жодними агротехнічними діями. Науково підтверджено, що саме через насіннєвий матеріал може передаватися близько 60% збудників різних небезпечних захворювань, які в свою чергу, впливають, як на зниження якісних характеристик самого насіння, так і ведуть до суттєвого зниження продуктивності рослин в майбутньому.

Саме тому, перед тим, як прийняти таке важливе рішення потрібно дуже добре все обдумати, зваживши усі «за» та «проти». Оскільки, від вибору препарату для протруювання насіння, не перебільшуючи, залежить рівень одержання майбутнього врожаю.

Купити добрива, які одночасно є і захистом, і живленням для насіння та рослин – реально!

В даному випадку, компанія-виробник добрив ДоброДІЙ пропонує скористатись власними продуктами та купити добрива, розроблені для ефективного захисту та протруювання насіння. Зокрема, мається на увазі, такий продукт, як добриво «ДоброДІЙ-Комфорт Універсальний» з потужними фунгіцидними властивостями широкого спектру дії. Препарат активно бореться з найпоширенішими видами бактеріальних та грибкових захворювань.

Серед них можна перелічити: альтернаріоз, фузаріоз, церкоспороз, іржава плямистість, пероноспороз, борошниста роса, аскохітоз, іржа, рожева гниль,кутова бактеріальна плямистість, бактеріальний опік, сім’ядольний, пустельний та інші види бактеріозів зернобобових культур. А біологічна ефективність даного препарату в боротьбі з фітопатогенами досягає аж 90%, й тому, жодним чином, не поступається дії інших хімічних препаратів, які по вартості є значно дорожчими.

ДоброДІЙ Комфорт Універсальний успішно поєднує ці 2 функції. Окрім цього, на відміну від пестицидів, є абсолютно безпечним для навколишнього середовища та ґрунтової мікрофлори, не чинить жодного токсичного впливу на рослини та людей, які працюють з даним продуктом, та не має ефекту звикання. Та навіть більше, даний препарат, як і уся продукція ТМ «ДоброДІЙ» є рекомендованими для органічного виробництва.

Так, для обробки насіння, доречно буде використовувати дане добриво разом із цілим комплексом важливих макро- та мікроелементів, регуляторів росту та витяжки гумінових й фульвокислот, що містяться в ОМД «ДоброДІЙ». Норма внесення для протруювання насіння, препарату «ДоброДІЙ Комфорт Універсальний» становить — 0,2-0,25 л/т, а органо-мінерального комплексу – 5 кг/т насіння. Така комбінація препаратів, характеризується відмінними живильними та захисними властивостями; є дуже дієвою та практичною, про що свідчать роки успішної праці на рідній землі.

0 Replies to “Де купити добрива, які водночас є і захистом, і живленням для рослин?”