Чотири романтичні комедії для перегляду з коханою людиною на вихідних

З цим складно посперечатися, але мила романтична комедія – це завжди ідеальний вибір, який прикрасить затишний вечір із коханою людиною.

Независимый Регион розповідає про 4 фільми, які занурюють у світ ніжних почуттів із нотками веселощів. Тому візьміть щось смачненьке і готуйтеся посміятися від душі та розділити цей момент разом із коханою людиною.

«Люблю тебе ненавидіти»

У центрі сюжету опиняються Беа (Сідні Суїні) та Бен (Глен Пауелл), які спочатку ненавиділи один одного. Знайомство між ними відбулося ще в студентські роки і спочатку їм вдалося порозумітися, і навіть більше – сподобатися один одному, але невдале перше побачення започаткувало багаторічну ворожнечу. Далі по сюжетній лінії вони зустрічаються на весіллі друзів в Австралії, і сказати, що вони були в захваті від їхньої зустрічі, неможливо. Однак обставини склалися так, що вони були змушені зображати із себе закоханих. Однак вони й не здогадувалися, що вдавання в подальшому стане чимось більшим. Не встигли вони й оком моргнути, як опинилися у вихорі емоцій кохання.

«Пара на свята»

Під час першої зустрічі головним героям Слоан та Джексон не вдалося порозумітися – вони навіть трохи посварилися під час обміну подарунками в магазині. Але не хвилюйтеся, адже врешті-решт вони знайшли взаєморозуміння, оскільки їхнє знайомство виявилося обом на руку. Слоан, яка втомилася від настирливих родичів, які намагалися звести її з кимось або нагадати про її статус самотньої дівчини, і Джексон, який віддає перевагу невимушеним стосункам із протилежною статтю, кожен з них потребував пари на свята, щоб уникнути небажаних питань. Тому вони домовилися скласти один одному компанію на заходах без будь-яких почуттів та симпатій. Але чи дотримаються свого плану?

«Безумно багаті азіати»

Головна героїня Рейчел Ву – американка з китайським корінням, яка вже протягом 2 років має стосунки з Ніком Янгом із Сінгапуру. Коли він отримує запрошення на весілля старого друга, це призводить до того, що Рейчел їде зі своїм коханим на його батьківщину. Дівчина з нетерпінням чекає зустрічі з батьками своєї молодої людини, проте сама навіть не підозрювала, що Нік походить із заможної родини. На додаток до всього, строга і владна мати Ніка не надто у захваті від їхніх стосунків.

«Освідчення»

Впливова редакторка Маргарет Тейт отримує тривожну новину. Жінка опинилася у скрутному становищі, оскільки їй загрожує депортація до Канади. Однак, щоб уникнути цього, вона пропонує своєму асистенту Ендрю Пакстону одружитися з нею.

Йому ця ідея не сподобалася, через що Маргарет докладає багато зусиль, щоб умовити його. Але врешті-решт чоловік погоджується на цю авантюру, щоб допомогти їй. Так, Ендрю запрошує свого боса на день народження своєї бабусі. Під час їхньої подорожі та під час перебування в будинку батьків Ендрю парочка потрапила до ряду кумедних та зворушливих пригод, і в низ виникли почуття один до одного.

Будь-який із цих фільмів гарантовано подарує вам атмосферний вечір із вашою другою половинкою. Приємного вечірнього кіносеансу!

Раніше НР писав про що фільм «Будинок «Слово» та скільки він зібрав за три тижні у прокаті.

0 Replies to “Чотири романтичні комедії для перегляду з коханою людиною на вихідних”