Як зекономити на заправці авто: 5 звичок досвідченого водія

Але пересідати на міський транспорт зовсім не обов’язково. Достатньо освоїти кілька правил економного водіння, завдяки яким ви зможете не тільки зменшити витрати на бензин, але й подовжити працездатність автомобіля. Независимый Регион ділиться простими порадами, які допоможуть водити економно.

Заправляйтесь ближче до дому

Відстежуйте ціни на пальне у вашому районі. Плануйте свої поїздки таким чином, щоб ви мали змогу заправити автомобіль за низькими цінами. Навіть невелика різниця в ціні за літр дозволить заощадити значну суму вже за місяць, якщо ви їздите регулярно.

Намагайтеся їхати плавно

Різке прискорення та різке гальмування збільшують витрату палива. Розганяйтесь плавно і заздалегідь гальмуйте, щоб уникнути різких маневрів. Підтримуючи постійну швидкість у межах руху потоку авто ви також зможете заощадити пальне. Це особливо дієвий спосіб під час поїздок на далекі відстані.

Слідкуйте за тиском у шинах

Недостатній тиск у шинах, окрім збільшення опіру коченню, також збільшує витрату палива. Перевіряйте тиск у шинах регулярно, особливо напередодні далеких поїздок. Правильний рівень тиску – простий спосіб заощадити на бензині та продовжити термін служби ваших шин.

Визначте оптимальну «заливку» бака

Поїздки «на лампочці» змушують заправлятися на першій доступній АЗС, де ціни можуть бути вищими. З іншого боку, возити із собою зайвий бензин також не дуже вигідно – так як збільшується його витрата через зайву вагу. Заплануйте поїздку так, щоб заправлятися там, де бензин коштує дешевше.

Оминайте затори десятою дорогою

Затори не лише пожирають час, а й збільшують витрати пального. Сплануйте свої маршрути таким чином, щоб уникати заторів та годин пік. Використовуйте GPS або мобільні програми для маршрутизації, щоб обрати найоптимальніший шлях до вашого пункту призначення та мінімізувати час, проведений у заторах.

Раніше НР писав про те, як правильно користуватись технікою, щоб не переплачувати за електроенергію.

0 Replies to “Як зекономити на заправці авто: 5 звичок досвідченого водія”