Чим відмити фарбу для волосся, якщо вона потрапила на шкіру: дієві способи

Звичайно, фарба сама змивається за кілька днів, проте є способи, які дозволять вивести її зі шкіри значно швидше. Независимый Регион з посиланням на vikna.tv розповідає, як відмити фарбу для волосся зі шкіри.

Як з’ясувалось, є кілька простих засобів, які допоможуть швидко вивести пігмент фарби зі шкіри. Щось із цих засобів ви точно маєте вдома.

Мильний розчин

Цей засіб буде в нагоді, якщо використовувати його одразу, поки фарба ще не встигла просочитися у шкіру. Для цього зробіть мильний розчин використовуючи рідке мило або шампунь, змочіть у ньому ватний диск і ретельно протріть забруднені місця. Після цього промийте шкіру проточною водою.

Зубна паста

Ще один ефективний домашній засіб, який дозволить вивести  плями від фарби. Є два способи використання зубної пасти. Пасту можна нанести та залишити висихати або нанести на ватний диск і протерти плями. У кожному з варіантів в кінці пасту рекомендується змити водою.

Рослинна олія

Попри те, що цей спосіб дивний, але він не менш ефективний. Нанесіть олію на забруднені місця за допомогою ватного диска і залиште на 15-20 хвилин. Після чого приберіть залишки олії ватним диском, змоченим у звичайній воді.

Кефір

Для цього змочіть ватний диск у кефірі, додайте до плям з фарбою і залиште на 10-15 хвилин. Кефір допоможе усунути забруднення і при цьому шкіра не буде пересушеною. Наприкінці змийте залишки кефіру водою.

Раніше НР писав про те, які кросівки можна одягнути під сукню.

0 Replies to “Чим відмити фарбу для волосся, якщо вона потрапила на шкіру: дієві способи”