Які кросівки можна одягнути під сукню

Независимый Регион з посиланням на Новини.Live розповідає, як можна красиво поєднати ці два елементи одягу, і яке взуття категорично не можна вдягати разом із сукнею.

Які кросівки можна одягнути під сукню

Великі тенісні кросівки або кеди

Маленькі моделі кросівок зі шкіри або текстилю на невеликій підошві — це відмінний варіант для тих, хто любить мінімалізм. Таке взуття підійде під абсолютно всі сукні і його можна поєднати як з діловими, так і зі святковими образами.

Фото: Inifil

Міські кросівки зі шкіри або нубуку

Незважаючи на те, що зовні таке взуття має досить спортивний вигляд, його можна одягати під різноманітні фасони суконь. Втім, у цьому випадку потрібно дотримуватися стриманості, щоб не мати недоречний вигляд на публіці.

Фото: valeotrikotage.com

Тканеві кросівки у стилі вансів або конверсів

Такий варіант кросівок можна чудово поєднати з різними стилями суконь, особливо, якщо говорити про легкі та повітряні фасони. Крім того, таке взуття зробить вас схожими на підлітків, адже додасть безпосередність цього прекрасного віку.

Фото: INTERTOP.UA

Які кросівки категорично не рекомендується одягати під сукні

Стилісти категорично не радять одягати бігові кросівки під сукню, попри те, що вони є дуже зручними, адже мають сітку, яка допомагає ногам дихати. Фігурна підошва цих кросівок недоречно поєднується навіть зі стилем casual.

Також особливу увагу варто звернути на кросівки яскравих відтінків. Таке взуття підійде далеко не під всі сукні, але їх рекомендується одягати під сукні базової палітри.

Раніше НР писав про те, як позбутись стійкого запаху поту з одягу.

0 Replies to “Які кросівки можна одягнути під сукню”