Як позбутись стійкого запаху поту з одягу

Організм реагує на навантаження, регулюючи свій тепловий баланс за допомогою виділення поту. Кровообіг стимулюється, пори шкіри відкриваються. Так що потовиділення має деякі потрібні властивості. Проте із мінусів можна відзначити типовий неприємний запах.

Проблема може вирішитись пранням, проте не виключено й те, що запах все ще залишиться в текстильній тканині навіть після прання.

Які предмети одягу добре вбирають піт

Доприкладу синтетичні волокна (наприклад, поліестер) сприяють посиленню потовиділення, а запахи можуть надовго залишитись разом із тканиною.

Бавовна ж поглинає більше ароматів, у порівнянні з синтетичними матеріалами, а в текстильних виробах із синтетичних волокон багато мікрококів, які частково відповідальні за різкий запах поту.

Однак не весь одях підходить для прання за високої температури. Крім того, не дуже економічно постійно вмикати пральну машину при температурі вище 60 градусів і вище.

Щоб допомогти вам позбутися неприємного запаху, який підійде вашому одягу, Независимый Регион з посиланням на Pixel розповідає про три домашніх засоби, які допоможуть знову надіти улюблену сорочку.

Оцет

Цей універсальний засіб є на кожній кухні. Оцет може бути використаний на кольорових предметах одягу, де все ще залишається запах.

Змішайте оцет з водою у співвідношенні 1:1, помістіть зіпсовану футболку або светр у отриманий розчин на кілька годин. Після обробки виперіть одяг ще раз.

Лимонна кислота

Лимонна кислота також є хорошим засобом, завдяки якому можна видалити запах з текстильних волокон, якщо циклу прання було недостатньо. Однак у випадку із цим засобом слід пам’ятати, що він відбілює тканини. Тому рекомендується використовувати лимонну кислоту лише на білому одязі.

Якщо біла сорочка має жовті облямівки від використаного дезодоранту, лимонна кислота усуне її.

Налийте у миску 1 л теплої води та додайте 4 ложки порошку лимонної кислоти. Помістіть одяг і дайте їй добре вбратися. Після процедури одяг можна знову випрати.

Харчова сода

Сода –  відмінний помічник у домашньому господарстві. Перевага харчової соди перед лимонною кислотою полягає у відсутності відбілюючої дії та робить її придатною для будь-яких тканин.

Недорогий домашній засіб ефективно нейтралізує запах та швидко усуне запах поту.

Для досягнення результату 1 столову ложку соди з гіркою розчиняють у 5 л води. Білизну замочують у суміші на годину, а потім перуть у пральній машині.

Якщо у вас є сумніви щодо того, чи підходять домашні засоби для вашого текстилю, варто заздалегідь перевірити сумісність матеріалів.

Раніше НР писав про те, як вберегти одяг від молі і позбутися шкідників.

0 Replies to “Як позбутись стійкого запаху поту з одягу”