Як вберегти одяг від молі і позбутися шкідників

Тому варто пам’ятати, що для профілактики потрібно розкласти спеціальні засоби, які її відлякують. Йдеться про певні різкі запахи, які ці шкідники терпіти не можуть. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Glamour.

Як попередити появу молі

Міль приваблює бруд і плями, тому видалення будь-яких слідів їжі або розлитої рідини з одягу допоможе відлякати її. Крім того, речі краще зберігати в герметичних контейнерах або вакуумних пакетах. Також рекомендується зберігати речі в прохолодному, сухому місці. Міль полюбляє вологе середовище, тож сухе місце для зберігання допоможе уникнути її появи.

Також міль можна відлякати за допомогою різких запахів, наприклад запаху цитрусових. Це бути шкірка від апельсинів чи лимона. Тому не поспішайте її просто викидати, адже це простий спосіб позбутися шкідників. Шкірку від лимона чи апельсина потрібно нарізати невеликими шматочками та розкласти по кутках вашої шафи з одягом.

Ще одним ефективним засобом, який відлякує міль, є сіль, сода чи активоване вугілля. Потрібно капнути на них 5 – 7 крапель ефірної олії (лаванда, кедр, гвоздика), та розкласти по полицях шафи.

Різкий аромат ефірної олії відлякує міль і вона не нашкодить вашим речам.

Як позбутися молі

Щоб знищити яйця личинки, потрібно випрати речі при високій температурі (не нижче 55 градусів) або здати в хімчистку. Так само варто вчинити з одягом перед довгим зберіганням, якщо є підозра, що він заражений.

Також рекомендується поприбрати підлогу, килими і внутрішні вентиляційні отвори. Це допоможе позбутися личинок і речовин, які можуть спричинити майбутнє зараження.

Крім того, можна спробувати заморозити заражені предмети на 24 години. Це вб’є шкідників.

Раніше НР писав про те, як відрізнити натуральну шкіру від шкірозамінника.

0 Replies to “Як вберегти одяг від молі і позбутися шкідників”