Коли закінчиться війна: іноземні ЗМІ спрогнозували розвиток подій в Україні

Причиною цьому можуть стати безвідповідальні провали канцлера Шольца та інших західних політиків. З’являється все більше ознак того, що конфлікт може бути замороженим. Аналіз можливих сценаріїв оприлюднило бельгійське видання Welt. Про це передає Независимый Регион.

У виданні сумніваються, що війна в Україні триватиме ще кілька років. Не виключено, що замороження війни трапиться вже у 2024 році. Аналітики запевняють, що у випадку, якщо цього все ж не станеться, ані Україна, ані Росія не матимуть переваг на полі бою.

«Тепер постає питання: чи буде цей конфлікт тривати роками? Швидше за все, ні. Навпаки, є багато підстав вважати, що його буде заморожено вже цього року», — йдеться в матеріалі.

При цьому у виданні запевняють, що шанси України на повернення втрачених територій цього року дуже низькі. Найімовірніше, ЗСУ будуть зосереджені на утриманні поточної лінії фронту. Однак наразі у виданні не роблять точних прогнозів, припускаючи, що протягом цього року Україні доведеться зіткнутися з новими атаками з боку РФ, що може стати причиною значних територіальних втрат.

Крім того, за прогнозами експертів, до вересня 2024 року може настати певна «критична точка» у війні. Цьому можна було б уникнути, якби Захід надав набагато більше військової допомоги Києву.

Раніше НР писав про те, кого Путін звинуватив у теракті в «Крокусі».

0 Replies to “Коли закінчиться війна: іноземні ЗМІ спрогнозували розвиток подій в Україні”