Путін виступив з новою заявою щодо теракту в «Крокусі»: що сказав і кого звинуватив цього разу

Не дивлячись на прямі докази причетності ІДІЛ до атаки, він продовжує гнути свою лінію і намагатися знайти «український слід» у цій ситуації.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на звернення російського диктатора.

Так у його зверненні, яке транслювали російські ЗМІ, Путін заявив, що теракт у «Крокусі» «цілком логічно вписується в акції залякування, які проводить Київ».

Він визнав причетність Ісламської держави до нападу у «Крокусі», при цьому заявив, що Росія прагне знайти замовника.

«Ми знаємо, чиїми руками було скоєно це злодіяння проти Росії та її народу. Нас цікавить, хто замовник», — заявив диктатор.

Путін натякнув на те, що теракт нібито може бути «ланкою в серії спроб тих, хто воює з РФ з 2014 року руками київського режиму», маючи на увазі країни Заходу, яких росіяни традиційно звинувачують у всіх своїх невдачах.

Крім того, диктатор знову наголосив на тому, що підозрювані нібито намагалися втекти на територію України, хоча їх затримали біля кордону Білорусі, і запропонував замислитися над тим, «хто на них там чекав».

Незважаючи на те, що відповідальність за атаку вже взяла на себе терористична організація ІДІЛ-К, Путін все ж таки не міг оминути тему України і більшу частину своєї промови присвяти саме їй. Він заявив, що в Україні вже нібито створюється новий «гітлер’югенд». При цьому він забув згадати про те, що в Росії існує «Юнармія», яка створена за аналогією зі згаданою організацією Третього рейху.

Не зміг російський диктатор не зробити коментар у сторону США. Він заявив, що Америка нібито намагається переконати весь світ, що Україна не причетна до теракту в «Крокусі» і що за цим стоїть лише ІДІЛ.

«США різними каналами намагаються переконати всіх, що київського сліду в кривавому теракті в «Крокусі» нібито немає, що це заборонений ІДІЛ», — сказав Путін.

Варто зазначити, що після звернення правителя РФ голова Слідкому РФ Олександр Бастрикін оприлюднив доповідь, в якій підтримав заяву Путіна і також заявив, що нібито терористів затримали у Брянській області на дорозі, яка веде до України.

Нагадаємо, раніше в Росії заявили, що до теракту в «Крокусі» причетні таджики.

0 Replies to “Путін виступив з новою заявою щодо теракту в «Крокусі»: що сказав і кого звинуватив цього разу”