Які продукти підвищують ризик безпліддя

Причиною безпліддя можуть бути різні фактори, такі як генетика, навколишнє середовище та стан здоров’я. Однак нещодавнє дослідження вчених показало, що певні продукти можуть спричинити безпліддя як у чоловіків, так і у жінок.

Про те, які продукти підвищують ризик безпліддя розповідає Независимый Регион з посиланням на medicina.ua.

Перешкодою завагітніти можуть стати багато чинників. У тому числі продукти, які споживаються щодня. Ці продукти варто виключити з раціону, якщо ви плануєте мати дітей.

Червоне та перероблене м’ясо

Наукові дослідження показали, що вживання яловичини, ковбас та хот-догів може стати причиною безпліддя. Пов’язано це з тим, що до складу переробленого та червоного м’яса входить безліч жирів, що спричиняють порушення роботи статевих органів.

Молочні продукти

На репродуктивну систему можуть мати негативний вплив жирні молочні продукти. Відомий факт, що від молока та сиру знижується якість сперми.

Напої із цукром

Вживаючи не менше семи таких напоїв на тиждень рівень фертильності жінок і чоловіків значно знижується. Також, як показали дослідження, часте вживання солодких напоїв зменшує загальну кількість запліднених і зрілих яйцеклітин.

Випічка

Згідно з медичними дослідженнями, у жінок, які віддають перевагу випічці з вуглеводами, на 73% вища за ймовірність безпліддя та овуляції. Жінкам, які бажають завагітніти, потрібно відмовитись від тортів та тістечок. Варто зауважити, що особливо небезпечна випічка з маргарином або смажена.

Раніше НР писав про те, від яких звичок варто відмовитись заради довголіття.

0 Replies to “Які продукти підвищують ризик безпліддя”