Від яких звичок варто відмовитись заради довголіття

Однак, мало хто знає, що досягти цього не так вже й складно. Саме спосіб життя людини впливає на ризик розвитку хронічних і смертельних захворювань. Вчені виявили, що існують звички, які здатні значно скоротити тривалість життя, тому спеціалісти рекомендують позбутися їх вже зараз.

Від яких звичок варто відмовитись заради довголіття, розповідає Независимый Регион з посиланням на UA.Новини.

Зневоднення

Згідно з результатами досліджень, існує кореляція між оптимальним рівнем гідратації і збільшенням тривалості життя. Це свідчить про те, що щоденне вживання оптимальної кількості води, яка відповідає масі тіла, є одним із способів збільшення тривалості життя, а також поліпшення загального стану організму.

Рідина сприяє виведенню з організму шкідливих токсинів і продуктів життєдіяльності, які в іншому випадку зберігаються. Як наслідок, високий рівень гідратації означає велику детоксикацію.

Червоне та оброблене м’ясо

Вчені вже давно говорять про шкоду червоного м’яса. За їх словами, воно збільшує ризик серцево-судинних захворювань, раку і загальної смертності. Фахівці пов’язують червоне і оброблене м’ясо з рядом захворювань, а ВООЗ класифікувала їх як причину онкології.

Зокрема, деякі дослідження виявили зв’язок між споживанням бекону і шинки і підвищеним ризиком передчасної смерті. Як встановили вчені, скоротивши споживання червоного і переробленого м’яса і вживаючи більше риби, курки, овочів і горіхів, людина здатна додати років життя.

Сидячий спосіб життя

Медики наголошують на тому, що люди повинні перестати думати про фізичну активність тільки як про засіб схуднення і замість цього розглядати їх як один з найбільш ефективних інструментів підтримки здоров’я, яка сприяє довгому і щасливому життю.

Зазначається, що сидячий спосіб життя може спричинити серйозні ризики для здоров’я, в тому числі уповільнення метаболізму, м’язову слабкость, ожиріння і підвищення рівня холестерину.

Лікарі пояснюють, що підтримка активності м’язів дозволяє організму перекачувати більше крові. Таким чином органи отримають більше кисню і поживних речовин.

Стрес

Не секрет, що зниження рівню стрессу – це один із способів звести до мінімуму ризик багатьох смертельних захворювань. Згідно з результатів дослідження Каліфорнійського університету, у жінок з хронічним стресом рівень білка клото, який регулює процес старіння, значно нижче. Інше дослідження встановило, що стрес збільшує ризик серцевого нападу та інсульту.

Куріння

Ця шкідлива звичка викликає передчасну смерть і прискорює процес старіння. Центри контролю і профілактики захворювань встановили, що тривалість життя курців як мінімум на 10 років менше, ніж у некурящих. Лікарі наголошують, що відмова від куріння у віці до 40 років може знизити ризик смерті від хвороб, пов’язаних з ним, приблизно на 90%.

Раніше НР писав про те, чому не рекомендується додавати мед в чай.

0 Replies to “Від яких звичок варто відмовитись заради довголіття”