Hamster Kombat: що це і чи можна на ньому заробляти

Головне завдання гравця полягає у натисканні на зображення хом’яка, за це він отримує цифрову валюту.

Що таке гра Hamster Kombat і чи можна на ній заробляти реальні гроші, розповідає Независимый Регион з посиланням на офіційний сайт платформи.

Що таке Hamster Kombat

Hamster Kombat – це гра-клікер, механізм якої знайомий багатьом. Для заробітку валюти гравцям просто потрібно натискати на зображення хом’яка. Більше тапів – більше монет. Це сприяє створенню динамічного ігрового процесу, який є чудовою мотивацією активності учасників. Втім, функціонал робота не обмежений тільки клікером.

Hamster дозволяє користувачам інвестувати зароблені монети. Гравці мають можливість стати CEO і почати розвивати свою біржу, яка приноситиме дохід. Також існує можливість вкладення валюти у різні активи, такі як акції та бонуси для покращення біржі. Це допомагає розробникам залучити зацікавлених в інвестиціях користувачів.

Гра також має освітню складову, яка є важливою частиною проекту. Крім заробітку монет гравці навчаються основам інвестування та фінансів. Тому можна сказати, що Hamster є відмінною навчальною платформою для новачків в інвестуванні. Він допоможе їм вивчити фінансовий світ у ігровій формі.

Фото: УРА-информ

Hamster Kombat: як отримувати прибуток

При першому запуску програми гравцям надають інформацію, як функціонує бот. Давайте ближче розглянемо, як працює вкладка програми:

«Біржа» (Exchange). Це головна сторінка вашої біржі. Тут ви можете клікати по хом’яку, а також отримувати бонуси та підсилювачі.

На вкладці «Бусти» (Boost) на гравців чекають щоденні бонуси у вигляді безкоштовної енергії та ракети для збільшення доходу від кліків.

«Шахта» (Mine). Ця сторінка створена, щоб ви могли покращувати свою біржу. Тут можна придбати різноманітні посилення для щогодинного доходу. Внутрішньоігрову валюту можна витратити на купівлю доповнення до біржі, щоб підвищити її рівень. Кожне посилення дає певну кількість монет на годину. Що більше посилень, то більше пасивного доходу.

Розділ «Друзі» (Friends) дає можливість запрошувати друзів у бот. За кожного друга нарахують 5000 монет, а за кожного друга з Telegram Premium – 25000 монет. Якщо ви бажаєте збільшити кількість запрошених користувачів, можете скористатися опцією купівлі передплатників Telegram. Це не тільки дасть вам 5000 монет за кожного користувача, але також дозволить отримувати бонуси за досягнення ваших рефералів у грі.

На сторінці «Заробіток» (Earn) ви зможете отримувати нагороди. За виконання завдань зі списку, наприклад підписки на канал, ви отримуєте додаткові монети. Також тут ви зможете знайти щоденні завдання. За щоденний вхід у додаток на вас чекає нагорода. Першого дня – 500 монет, а на десятий день – вже 5 мільйонів монет.

«Airdrop». Цей розділ стане активним трохи згодом. Тут ви зможете вивести свої токени та обміняти їх на реальні кошти, коли розпочнеться Airdrop. За повідомленнями розробників проекту, це станеться незабаром.

Загалом, бот Hamster надає різноманітні способи заробітку внутрішньоігрової валюти — від кліків по хом’яку до виконання завдань та запрошення друзів. Такий підхід дозволяє грі відійти від статусу звичайного тап-бота та демонструє прогрес у його розвитку, вказуючи на перевагу над подібними проектами.

Завдяки функціоналу кожного розділу користувачі можуть активно розвивати свою біржу та збільшувати свій дохід. Майбутній випуск Аірдропа відкриває перспективи для обміну токенів на реальні гроші, що приваблює багатьох користувачів.

Фото: Вся власть

Чому Hamster краще ніж Notcoin

Hamster володіє рядом переваг перед додатком Notcoin, які роблять його привабливішим для користувачів.

Перша перевага стосується управління хом’яком у Hamster. Це робити набагато зручніше завдяки геймпаду. Користувачі можуть відразу кількома пальцями тапати по екрану і не переживати, що в програмі може статися збій. Це робить ігровий процес більш комфортним, ніж Notcoin.

По-друге, Hamster має освітній компонент. Справа в тому, що користувачі не тільки можуть занурюватися у світ криптовалютної біржі, а й одночасно отримувати пасивний дохід. Це робить Hamster унікальним і виділяє його серед інших ботів, включаючи Notcoin.

Третьою перевагою Hamster є щоденний дохід, який суттєво перевищує прибутковість Notcoin. Завдяки тому, що користувачі отримують можливість пасивного заробітку від розвитку біржі, швидкість накопичення у Hamster значно вища. Це є додатковою мотивацією для користувачів.

Більше того, пасивний прибуток від біржі в Hamster працює безперервно, без простоїв, тому користувачам не доводиться чекати, щоб його активувати. Після того, як гравець купує нове посилення, воно моментально починає при носити дохід, без будь-яких затримок чи перерв. Це одна з головних відмінностей від Notcoin, де користувачі можуть отримати дохід тільки протягом 12 годин і потрібен додатковий час на активацію.

Очевидно, що Hamster має істотні переваги перед своїми конкурентами, включаючи зручне управління, освітній аспект і вищий щоденний дохід. Ці фактори допомагають користувачам зробити свій вибір на користь Hamster, адже він дозволяє не лише заробляти, але вивчати світ криптовалют.

Фото: ixbt

Чи є інші альтернативи для заробітку в інтернеті

Шанувальникам Notcoin потрібно також познайомитися з аналогічними проектами, які пропонують різні способи заробітку на криптовалюті. Серед таких платформ – Whitebit, Binance, OKX, Gate io, BingX, які надають широкий спектр інструментів для торгівлі криптовалютою, включаючи стейкінг та використання децентралізованих фінансових протоколів.

Не секрет, що останнім часом ігри-клікери стають дуже популярними серед учасників криптовалютних ринків, надаючи можливість заробітку не лише торгівлі. Платформи, такі як NEAR Wallet, Avacoin, TapSwap, WormFare, Harvest MOON, TOM Clicker, Click Arbuz та багато інших пропонують різні ігрові механіки, включаючи кліки, фермерство, торгівлю та багато іншого, що дозволяє користувачам заробляти криптовалюту, насолоджуючись грою.

Раніше НР писав про те, що чекає на Notcoin у майбутньому.

0 Replies to “Hamster Kombat: що це і чи можна на ньому заробляти”