Розробники Notcoin анонсували припинення майнінгу: коли це відбудеться і що чекає монету в майбутньому

Але «збій» породив більше питань, ніж відповідей: чи буде 1 квітня днем ​​airdrop, на який так довго чекали гравці Notcoin, чи команда Notcoin збирається розіграти свою величезну 30-мільйонну аудиторію гравців.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на CoinPhony.

Notcoin — це проста гра, завдяки якій мільйони користувачів Telegram заробляють внутрішньоігрову валюту за допомогою «кліків» по екрану телефону. Спочатку розробники не говорили про те, чи можна буде коли-небудь обміняти ігрові монети на справжню криптовалюту, однак нещодавно команда підтвердила, що через відкриту мережу (TON) справді відбувається розвантаження.

Гравці, які ввійшли в гру Notcoin у понеділок, змогли побачити дивну, схожу на збій графіку, на якій коротко було написано «7 днів», перш ніж зникнути.

Пізніше команда опублікувала публікацію у каналі спільноти Notcoin із кліпом із фільму «Месники: Фінал» і приміткою «Фаза майнінгу закінчується 1 квітня». У публікації розробники подякували членам спільноти Notcoin за те, що вони досі були частиною цього шляху.

«Команда створила додаток, але саме ви бачили щось. Щось, що не відповідає очікуванням. Абсурдно, але має сенс. Саме ви отримали це. Ось і все, друзі. Я та всі члени команди вдячні вам за кожен день і ніч, які ми будували це для вас, з вами», — йдеться в повідомленні офіціальної спільноти Notcoin.

Хоча в жодному з повідомлень не було озвучено конкретних дат, коли буде запущено токен, представник Notcoin підтвердив, що airdrop відбудеться протягом наступних двох тижнів. Не дивлячись на те, що фаза видобутку добігає кінця, гра ще не завершена. Більше інформації про наступний етап Notcoin з’явиться після завершення етапу майнінгу.

Раніше НР писав про те, яке нововведення Маск готує для соцмережі X.

0 Replies to “Розробники Notcoin анонсували припинення майнінгу: коли це відбудеться і що чекає монету в майбутньому”