Що таке Masterpass

Masterpass – це цифровий гаманець від Mastercard, який дозволяє швидше розплачуватися в різних інтернет-магазинах.

Щоб використовувати його, знадобиться обліковий запис на веб-сайті Masterpass з наданням такої інформації: дані вашої карти і адреса доставки. Використовуйте обліковий запис для платежів, просто увійшовши в систему.

Незважаючи на свою назву, Masterpass сумісний не тільки з продуктами Mastercard. Щоб розуміти краще, що таке masterpass, також слід знати, що можна додати більшість кредитних, дебетових і кредитних карт, наприклад, Visa. Всі основні кредитні або дебетові картки можуть використовуватися через акаунт для покупок в Інтернеті і в додатку.

Яка комісія за використання Masterpass

Плата за реєстрацію не стягується. Якщо у вас в даний час є послуга, за її використання не стягується плата. Також за використання Masterpass не стягується ніяких додаткових комісій або зборів. Якщо ви отримуєте повідомлення про свого облікового запису у вигляді смс повідомлення, то може стягуватися стандартна плату за повідомлення від оператора мобільного зв’язку.

Як мені зареєструватися в Masterpass

Це робиться в кілька простих кроків:

  1. Заповніть форму нового користувача, вказавши свої особисті дані та дані кредитної картки.
  2. Наступні дії.
  3. Перегляньте доданих продавців і виберіть Masterpass при оформленні замовлення.

Що відрізняє Masterpass

Masterpass дуже схожий на Visa Checkout. Він дозволяє додавати кредитні та дебетові карти з різних мереж. У цьому сенсі він має перевагу перед іншими системами, які не дозволяють додати інші карти.

Як використовувати Masterpass онлайн

Шукайте логотип Masterpass при оформленні замовлення в бере участь роздрібному магазині. Після цього введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, пов’язаний з вашим обліковим записом Masterpass, разом з паролем. Ви побачите інформацію про свою кредитну картку і адреса доставки. Переконайтеся, що ваші дані вірні, потім завершіть транзакцію.

Зазвичай після того, як людина робить покупки в Інтернеті, потім ще належить розібратися з процесом оформлення замовлення. Цей крок може трохи дратувати, так як вам доведеться вводити інформацію, яку, ймовірно, вже доводилося вводити незліченну кількість разів, наприклад, адресу доставки та платіжні реквізити. Masterpass дозволяє вам обійти цю проблему, дозволяючи швидко розплачуватися в магазинах, використовуючи тільки свою адресу електронної пошти або номер телефону і пароль.

Чи безпечно використовувати Masterpass

Ваш обліковий запис Masterpass має багаторівневий захист, яка допомагає зберегти конфіденційність інформації. Masterpass — єдиний цифровий гаманець від Mastercard, тому ви можете робити покупки з упевненістю.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий