Захопливі премʼєри липня, які не можна пропустити

Независимый Регион розкаже, на які фільми варто сходити у кінотеатр у липні.

Що подивитись у кіно в липні 2024

«Нікчемний Я 4»

Дата прем’єри: 4 липня 2024

Незабутня історія колишнього лиходія Ґру отримала продовження. Для нього і його дівчат відкривається новий етап життя, оскільки вони вітають нового члена родини — молодшого Ґру, який доволі вправно вміє жартувати над татом. Однак герої зустрічаються з новим викликом у вигляді небезпечного супротивника. Тепер їх родину чекає величезне протистояння, що обіцяє бути сповнене гумору та захопливих пригод!

«Забери мене на Місяць»

Дата прем’єри: 10 липня 2024

Коли імідж NASA знаходиться на межі краху, винахідлива маркетологиня Келлі Джонс наважується на безпрецедентну промо-кампанію, щоб врятувати ситуацію. Її втручання значно ускладнило роботу всій команді NASA над висадкою. Проте коли Білий Дім усвідомив, що місія надто важлива, щоб провалити її, Келлі отримала доручення зняти фальшиве приземлення як запасний план. Так почалася безкомпромісна боротьба за першість.

«Кріпачка»

Дата прем’єри: 11 липня 2024

Фільм розповідає про молоду жінку Ягну, яка проживала в польському селі наприкінці 19 століття. В середовищі, де постійні плітки й ворожнеча між багатими та бідними, лише гордість за рідну землю, відданість колоритним традиціям і глибоко укорінений патріархат утримують людей разом.

Обравши власний шлях життя, Ягна постає в центрі суперечливих бажань найбагатшого фермера села, його старшого сина та впливових чоловіків у громаді. Спротив жінки веде до трагічного зіткнення з сільською спільнотою.

«Дедпул і Росомаха»

Дата прем’єри: 25 липня 2024

Цей американський супергеройський фільм, знятий за мотивами комікісів, які створили Роб Лайфелд та Фабіано Ніцієзі для видавництва Marvel Comics. Він є сиквелом до картини «Дедпул 2» і входить до кінематографічного всесвіту Marvel.

Серед інших кінопрем’єр липня 2024 року: «Пекельний серфінг», «Не очікуйте забагато від кінця світу», «Смерчі», «Зрадниця», «Віджа. Потойбічний вимір», «МАХХХІН».

Раніше НР писав про чотири захопливих фільми, які ідеально доповнять ваш вечір.

0 Replies to “Захопливі премʼєри липня, які не можна пропустити”