Чотири захопливих фільми, які ідеально доповнять ваш вечір

Однак, вибір картини для вечірнього перегляду може стати справжнім викликом, адже хочеться подивитись щось, що не тільки не напружуватиме перед сном, але й викличе цікавість.

Независимый Регион склав для вас добірку з  4 фільмів, під які можна відпочити у будь-який вечір. Від комедій до жахів, від романтики до пригод – кожен знайде щось для себе.

Загублене місто

Фільм розповідає про письменницю Лоретту Сейдж, яка поринає в роботу після смерті чоловіка. Вона вирушає у турне разом з актором обкладинки, щоб представити нову книжку. Авторку викрадає молодий бізнесмен, який вимагає у Сейдж, аби та привела його до скарбів загубленого міста. На його думку, Лоретта описала його у своїх текстах. Стрічка буде до вподоби  любителям пригод і романтики.

Зависнути у Палм-Спрінгс

Романтична комедія у стилі «Дня бабака», у якій розповідається про хлопця Найзла, який прокинувся зі своєю дівчиною на весіллі друзів. Він виступив з промовою на святі, а згодом знайшов спільну мову з сестрою нареченої — Сарою. Разом з іншим героєм вони потрапляють у часову петлю.

Банкір

Переглядаючи фільм ви зануритесь в історію афроамериканських бізнес-партнерів Джо Морріса та Бернарда Гарретта. Вони заснували успішне агентство, але вирішили найняти підставного білого, щоб той  представив їхню компанію. Коли чоловіки досягають шаленого успіху, їхній обман може викритися.

Гра в хованки

Головна героїня фільму — наречена, яка мріє стати найщасливішою дівчиною. Не зважаючи на те, що вона огорнута турботою нареченого та його чималими статками, дівчина не відчуває себе у своїй тарілці. Підозри справджуються, коли вона дізнається про умову. Її треба виконати, щоб стати частиною сім’ї.

Сподіваємося, що ці стрічки ідеально підійдуть для вечірнього релаксу. Гарного перегляду!

Раніше НР писав про фільм «Будинок «Слово» та скільки він зібрав за три тижні у прокаті.

0 Replies to “Чотири захопливих фільми, які ідеально доповнять ваш вечір”