Що трапилося з Камалією: у мережі з’явилися фото скривавленого обличчя співачки

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на ТСН.

Так, днями у соцмережах почали ширитись фото Камалії, на яких вона нібито демонструє побої. Зокрема, на зображеннях можна побачити, що обличчя та шия співачки у синцях та крові. Втім, вбрання на світлинах щоразу різне. Тож, можна припустити, що фото були зроблені у різні дні. Ці фотографії не на жарт налякали близьке оточення зірки та її шанувальників.

Фото: телеграм-канал "Джокер"
Фото: телеграм-канал "Джокер"

Після того, як знаменитість почала отримувати сотні тривожних дзвінків від друзів з питанням, що з нею трапилось, вона вирішила вийти на зв’язок і прояснити ситуацію. Камалія запевнила, що жодного насильства над нею не чинили й вона почувається добре. А шанувальники, які відвідували її крайні концерти, зазначили, що теж не помітили жодних наслідків насильства на її тілі під час виступу.

Наразі невідомо, хто саме виклав у мережі ці фото та чи застосовувався фотошоп. Втім, уважні користувачі мережі помітили, що під час прямого ефіру й на фото з побоями вона мала однаковий дизайн нігтів.

«Зі мною все гаразд, я вся ціла. Все нормально. Я в шоці. Всі друзі телефонують. Вже дві години надсилаю всім свої фото й відео. Я не розумію, що це коїться? Кажуть, була якась атака… Так що я вийшла в ефір, щоб показати всім, що я жива, здорова і все зі мною гаразд. Дітки зі мною, все добре, нічого не трапилося», — заспокоїла фанатів співачка.

Раніше MamaRika зробила шокуюче зізнання про відносини з чоловіком.

0 Replies to “Що трапилося з Камалією: у мережі з’явилися фото скривавленого обличчя співачки”