MamaRika зробила шокуюче зізнання про відносини з чоловіком

Нещодавно зірка поділилась, що має проблеми у стосунках з чоловіком. Офіційно вони перебувають чотири роки у шлюбі. Разом з Сергієм Середою співачка виховує сина. Про це пише Незавимый Регион з посиланням на допис співачки в соцмережі Instagram.

MamaRika зізналась, що наразі вони проходять через дуже складний період у шлюбі і опинились на межі розлучення. Однак, MamaRika робить все можливе для збереження стосунків.

«На межі розриву… Народ, ми завжди чесні із вами і не хочемо нічого приховувати. Будь-які стосунки в якийсь момент вичерпують себе — це доросле життя. Наша сімʼя проживає надскладні часи і так, як зараз, нас не хитало ніколи! Ми із Сергієм не хочемо здаватися, і намагаємось робити все, що в наших силах, щоб зберегти те, що ми маємо! Якщо ви зараз проходите через те ж саме, знайте — ви не одні… Це ок бути не ок», – заявила зірка.

Підписники відреагували на новий допис співачки. Вони підтримали жінку теплими словами та запевнили, що все буде гаразд. Велика частина фоловерів побажала подружжю здолати всі труднощі, які в них виникли у шлюбі та вийти на новий рівень. На їхню думку, MamaRika та Сергій Середа не стануть розлучатись.

Раніше НР писав про те, xому Добринін не збирається йти на фронт і як він допомагає армії

0 Replies to “MamaRika зробила шокуюче зізнання про відносини з чоловіком”