Коли потрібно садити кукурудзу у 2024 році: названі найсприятливіші дні у квітні

Щоб урожай кукурудзи був великим, необхідно дотримуватись правильних рекомендацій щодо вирощування. Від правильного висаджування кукурудзи залежить чи буде врожай багатим та якісним.

Про це розповідає Независимый Регион з посиланням на Сад та город.

Коли потрібно садити кукурудзу

Сіяти кукурудзу – це не лише про правильні навички в роботі зі ґрунтом. Не зайвим буде враховувати фази Місяця, які можуть впливати на розвиток рослин. Насамперед, вирішальним є вибір оптимальних днів для сівби, згідно з місячним календарем.

Як показує календар, квітень 2024 року має кілька найбільш сприятливих днів для посадки кукурудзи залежно від фази Місяця. Зокрема, такими днями рахується період з 10 по 13, а також 16, 17, 25 і 26 числа. На думку експертів ці дні є ідеальними для сівби, оскільки в цей період вплив Місяця на рослини є найбільш благотворним. У ці дні рекомендується сіяти прямо в ґрунт, відповідно до рекомендацій щодо глибини посадкових лунок та інтервалу між рядами.

Важливим фактором також є врахування регіонів, де температура ґрунту досягає +12 градусів Цельсія в середині весни. Там можна починати сіяти кукурудзу безпосередньо в ґрунт. Це сприяє кращому розвитку кореневої системи рослин і сприяє формуванню міцного та здорового стебла.

Якщо температура ґрунту не досягає оптимальних значень у квітні, можна розглянути сівбу кукурудзи у травні та навіть у червні. Найбільш вдалі для цього періоди також зазначені у місячному календарі.

Висадка кукурудзи на оптимальні дати за місячним календарем у квітні 2024 року може значно підвищити шанси на високий та якісний врожай. Однак пам’ятайте, що успішне вирощування культур залежить не тільки від дотримання календарних дат, але й від уважності до умов вирощування та правильного догляду за рослинами протягом всього сезону.

Раніше НР писав про те, коли і як висаджувати розсаду помідорів у відкритий ґрунт.

0 Replies to “Коли потрібно садити кукурудзу у 2024 році: названі найсприятливіші дні у квітні”