«Обміняй будинок на барак у Сибіру»: у росіян будуть відбирати майно за фейки про армію і війну в Україні

Фото: Україна молода

В Держдумі РФ ухвалили законопроєкт про конфіскацію майна за поширення так званих фейків про армію та низку інших «злочинів». Він набуде чинності після підписання президентом.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на росЗМІ.

Зазначається, що проєкт було ухвалено одноголосно у III остаточному читанні. Після підпису президента РФ Володимира Путіна, у Росії конфіскуватимуть майно у засуджених за низкою статей: фейки та дискредитація армії, заклики до екстремізму та санкцій, реабілітація нацизму та дії проти держави.

Крім того, у «злочинців» відбиратимуть держнагороди та звання. За словам авторів ініціативи, закон сприятиме припиненню «підриву основ конституційного ладу, обороноздатності країни та безпеки держави».

«Будь-який, хто спробує завдати шкоди батьківщині, втратить все і здохне там, за межами нашої країни, як останній собака», — традиційно в хамській манері пояснили зміст законопроекту в Держдумі.

Водночас, як зазначають російські депутати, на відміну від практики конфіскації в СРСР, зараз у РФ нібито не йтиметься про «будь-які гроші або майно», а торкнеться лише того майна, яке «нажито злочинним шляхом» або використовується для фінансування незаконної діяльності.

Нагадаємо, у Латвії зробили тривожну заяву щодо шпигунів в Європарламенті.

0 Replies to “«Обміняй будинок на барак у Сибіру»: у росіян будуть відбирати майно за фейки про армію і війну в Україні”