Отруєння дружини Буданова: з‘явились нові подробиці

Фото: РБК

В історії з отруєнням дружини очільника Головного управління розвідки Кирила Буданова Маріанни з’явились нові подробиці.

Як повідомляє видання «Телеграф», посилаючись на свої джерела у правоохоронних органах, її отруїли тими ж самими речовинами, що і колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі. Про це пише Независимый Регион.

Варто зазначити, що, за даними правоохоронців, Головне розвідувальне управління Генерального штабу РФ (ГРУ) має підрозділ, який спеціалізується саме на проведенні відповідних операцій.

Сам Саакашвілі також підтвердив, що як він, так і Маріанна Буданова були отруєні однаковими речовинами. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Мене не тільки отруїли у в’язниці важкими металами, ймовірно, російські агенти, саме тим коктейлем, який, за повідомленнями, використовували стосовно дружини генерала Буданова і до посадових осіб ГУР, а й був інший випадок отруєння, пов’язаний із Грузією та Україною», – зазначив Саакашвілі.

Він розповів, що у 2008 році від отруєння мало не загинув голова Укрспецекспорту Сергій Бондарчук. За словами Саакашвілі, саме Бондарчук організував постачання засобів ППО для Грузії.

«Уже тоді, через кілька років після отруєння Ющенка та отруєння Литвиненка (ред. -колишнього офіцера ФСБ), ми знали, що маємо справу з корпорацією вбивць в особі Кремля. Бондарчуку, якого я тоді нагородив орденом Грузії, довго не давала спокою і за Януковича, і навіть за Порошенка п’ята колона в правоохоронній системі, і замість того, щоб розслідувати замах на нього, довго намагалася дістати його кримінальними справами якраз за вказівкою інших», – підкреслив політик.

Також Саакашвілі розмістив на своїй сторінці у соцмережах результати аналізів і діагноз від американських лікарів. За його словами, вони свідчать про те, що у якості отрути використовували миш’як і ртуть.

Нагадаємо, в Кремлі анонсували пряму лінію з Путіним і запросили Зеленського.

0 Replies to “Отруєння дружини Буданова: з‘явились нові подробиці”