В Кремлі анонсували пряму лінію з Путіним і запросили Зеленського з питаннями

Фото: Детектор Медіа

Російський диктатор Володимир Путін 14 грудня підіб’є підсумки року. Захід буде проходити у форматі суміщеної прямої лінії та підсумкової пресконференції.

Прессекретар диктатора говорить, що поставити питання Путіну зможе будь-хто, навіть президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на російські ЗМІ.

Як зазначається, це не перший раз, коли в Кремлі використовують подібний формат. Раніше він уже застосовувався у 2020 році. Тоді провести обидва заходи в колишньому вигляді завадила пандемія. Проте, які причини такого рішення цьогоріч– не уточнюється.

Пєсков розповів, що прийом питань для Путіна від громадян розпочнеться 1 грудня. Він додав, що пресконференція та так звана пряма лінія з главою РФ проходитиме без обмежень в часі, так як це «завжди тривалий захід». Він також заявив, що поставити запитання диктатору можна буде через сайт чи кол-центр і зробити ще зможе будь-хто і з будь-якої точки світу.

«Навіть Зеленський зможе поставити питання путіну під час Прямої лінії», — заявив він.

«Народний фронт», який безпосередньо і займається зборами питань російському президенту розповів, що питання буде обирати особисто Путін.

Нагадаємо, в мережі розповсюджується російське ІПСО щодо мобілізації в Україні.

0 Replies to “В Кремлі анонсували пряму лінію з Путіним і запросили Зеленського з питаннями”