Чому республіканці закликають Джонсона піти у відставку

За її думкою, Джонсон «зрадив» виборців-республіканців після того, як конгресмени підтримали закон про нову допомогу Україні. Вона також погрожує ініціювати голосування за його звільнення, якщо він не піде відставку.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на CNN.

Грін вважає, що спікерство Майка Джонсона закінчилося і йому пора піти у відставку.

«Йому потрібно вчинити правильно — піти у відставку і дозволити нам рухатися вперед у контрольованому процесі. Якщо він цього не зробить, він буде звільнений», — висловилась членкиня Республіканської партії.

Якщо Грін та її прибічники реалізують свою погрозу і змусять конгресменів голосувати за усунення його з посади спікера, Джонсону майже напевно доведеться покладатися на демократів у своєму порятунку.

Відомо, що як мінімум троє республіканців підтримують позицію Грін.

Джонсон запевняє, що не звертався за допомогою до демократів. Втім, деякі з них висловили готовність врятувати Джонсона, особливо після того, як він кинув виклик правому флангу республіканців у питанні іноземної допомоги.

Конгресмен Ро Ханна заявив у неділю, що відхилить пропозицію щодо усунення Джонсона з поста спікера.

«Я не згоден зі спікером Джонсоном у багатьох питаннях, і я дуже критично ставився до нього, але тут він вчинив правильно, і він заслуговує зберегти свою посаду до кінця цього терміну», — сказав він.

Раніше Джонсон зробив неочікувану заяву щодо летальної допомоги Україні.

0 Replies to “Чому республіканці закликають Джонсона піти у відставку”