Що змусить Путіна піти на переговори про закінчення війни: думка Зеленського

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на його інтерв’ю американському телеканалу CBS.

Глава держави зазначив, що Україні не потрібно буде деокуповувати всі території військовим шляхом. Для закінчення війни українським захисникам варто вийти на лінію 2022 року. Після цього, як припускає Зеленський, Путін погодиться на перемовини.

«Я впевнений, коли він (ред. – Володимир Путін) втратить те, що захопив, починаючи з 2022 року, він втратить повністю впевненість навіть тих країн, які ще сумніваються підтримувати Україну або ні, а також він втратить силу всередині своєї держави. Як тільки це відбудеться, він буде готовий до діалогу», — висловився президент.

Очільник української держави наголошує на тому, що наразі Путін не хоче ніякого діалогу.

«І коли він буде готовий до діалогу, безумовно, міжнародними умовами повинні бути звільнення наших територій, територіальна цілісність України», — наголосив Зеленський.

За словами президента України, питання про час і учасників перемовин — це друге або третє питання. Окрім того, як наголосив Зеленський, варто переконати Путіна в тому, щоб він приділяв увагу розвитку своєї держави, а не окуповував Україну.

«Для цього потрібно його послабляти. Послабляти на міжнародному рівні. Як? Ізолювати його економічно санкціями. Не просто штучно щось сказали про санкції, а потім знаходимо (шляхи) як їх обходити», — висловився Зеленський.

Також президент України сказав, що додаткові 5-7 систем Patriot від США зможуть забезпечити кращих захист інфраструктурних платформ в Україні для того, аби українці могли працювати і українські діти ходити до школи. Додаткові системи ППО мають допомогти розблокувати небо.

«І повірте, будуть кроки вперед. І це буде послаблення для нього (ред. — для Путіна)», — сказав Зеленський.

Раніше НР писав про те, чому Зеленський наразі не бачить змісту у перемовинах з Путіним.

0 Replies to “Що змусить Путіна піти на переговори про закінчення війни: думка Зеленського”