Чому Зеленський категоричний у питанні перемовин з Путіним

Про це пише Независимый Регион з посиланням на слова українського глави Володимира Зеленського в інтервʼю для Le Monde та BFM TV.

За словами Зеленського, Путін чітко продемонстрував у порту Одеси, який формат перемовин його цікавить. Український президент також не підтримує нормандський формат переговорів, оскільки він не дав результату.

«Мені здається, як приклад, який ви самі наводили з Одесою, говорить про те, що його не цікавить жодні перемовини. І формат діалогу в порту Одеси він вже продемонстрував. А друге, ми проходили нормандський формат, який у нас був, ми проходили це», – висловився глава держави.

Український глава нагадав, що була велика кількість різних зустрічей не тільки у нормандському форматі, а й у Мінську.

«І там була велика кількість перемовин, там біля 200, там більше сотні точно», — сказав він.

Політик наголошує, що для Путіна такі переговори будуть використовуватися лише як пауза для відновлення боєздатності власної армії, а саме для тренувальних місій мобілізованих, збільшення виробництва боєприпасів та військової техніки.

«І для нього, для Путіна, це як кисень, ця пауза. Зрозумійте, ця пауза – це не мирні перемовини, це для нього подих, додаткова можливість, додатковий час для відновлення боєздатності своєї армії, яка сьогодні в складному становищі», – заявив Зеленський.

Як зазначив президент України, що якщо буде пауза, то це буде наступний «Мінськ», який дасть можливість Росії підготуватися і через декілька років напасти знову, але вже з новою силою і врахувавши всі помилки.

Раніше НР писав про те, як проходять «вибори» РФ на окупованих територіях України.

0 Replies to “Чому Зеленський категоричний у питанні перемовин з Путіним”