Якою буде погода на Великдень 2024: детальний прогноз

Однак, місцями буде хмарно з дощами. 

Про це пише Независимый Регион з посиланням на прогноз Укргідрометцентру.

На Великдень, який цьогоріч за юліанським календарем святкується 5 травня, очікується суха, сонячна погода, з денною температурою +20 градусів і нічною +10.

Прогноз погоди на травень

Середня місячна температура повітря характерна для травня становить +13 +17 градусів, проте цьогоріч в останній місяць весни в Україні температура повітря буде дещо вища.

В першій декаді місяці в Україні очікується сім днів з мінливою хмарністю, один сонячний ясний і два хмарних дні. Температура вночі буде в межах +9 +11 градусів, вдень повітря прогріється до +18 +21 градус.

У другій декаді місяця очікується шість днів з мінливою хмарністю, в один з них ймовірні опади. Також вони можливі дощі і протягом хмарних днів, яких буде чотири. Нічна температура повітря не перевищуватиме +10 +13 градусів, вдень термометри покажуть від +18 до +23 градусів.

У третій декаді місяця прогнозується підвищення температури повітря. Загалом буде п’ять днів з мінливою хмарністю, два з яких можуть бути з опадами. В кінці місяця з шести хмарних днів, з опадами може бути лише один. Нічна температура в ці дні становитиме +12 +15 градусів, а вдень повітря прогріється до +21 +24 градусів.

Раніше НР писав про те, що «Нова пошта» скасувала плату за популярну послугу.

0 Replies to “Якою буде погода на Великдень 2024: детальний прогноз”