Як проходять «вибори» РФ на окупованих територіях України

Це спрямовано на те, щоб показати високий рівень явки під час «виборів».

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на УНІАН.

Російські «агітатори» під час голосування на таких званих президентських виборах приходять в оселі мешканців окупованих населених пунктів України разом із військовими та змушують їх віддавати свій голос за диктатора Володимира Путіна.

Відомо, що голосування на захопленій території України почалося ще на початку тижня. Як повідомляють проросійські ЗМІ, явка в «нових регіонах» складала 30-50%, що перевищило показники минулих виборів. 

Щоб громадяни приймали участь у виборах і голосували за потрібного кандидата, окупаційна влада відправляє в домівки виборців «агітаторів» з кошиками для бюлетенів у супроводі солдатів з автоматами. 

В Telegram-каналі «Можем объяснить» розповіли, що для голосування на окупованих територіях приймаються й українські паспорти. Таким чином влада РФ зафіксувала на «нових територіях» в два рази більше виборців, ніж людей, у порівнянні з тими, які мають російські паспорти.

Також на «вибори» людей заманюють концертами, на яких безкоштовно роздають їжу. Крім того, наприклад, у Горлівці, що на Донеччині, під час голосування громадський транспорт теж зробили безоплатним. 

Один із читачів Telegram-каналу розповів, що безплатний транспорт надають і роботодавці. Після того, як співробітники підприємства проголосували, їм накривають стіл або обіцяють додатковий відпочинок. 

Раніше НР писав про те, як зареєструватись на НМТ-2024.

0 Replies to “Як проходять «вибори» РФ на окупованих територіях України”