Літнього тепла чекати не варто: народний синоптик поділився прогнозом на весну

Фото: НСН

Про погоду весною 20424 року розповідає Независимый Регион з посиланням на коментар народного синоптика Володимира Деркача для «Телеграфу».

Погода в березні

Синоптик зазаначив, що перші дні весни порадують українців приємним теплом. Вдень буде тепло, а от вночі ще очікуються невеликі морози. Водночас опадів в цей період буде мало.

«Приблизно з середини першої декади березня поволі почне підніматися температура повітря, а наприкінці першої десятиденки слід очікувати значного зростання і буде досить тепло навіть як для березня — справжнє весняне тепло. Та все ж подекуди вночі ще траплятимуться заморозки», — поділився Деркач.

Він додав, що з середини місяця стовпчики термометрів знову поповзуть донизу, з’являться опади. Остання декада місяця буде холодною, очікуються опади у вигляді мокрого снігу, а вдень можуть бути незначні мінуси.

Останні дні першого місяця весни порадують потеплінням, але справжнього весняного тепла ще не буде.

Погода у квітні

На початку місяця в Україну зайде нова хвиля потепління. Опадів майже не буде, а температура повітря почне поступово зростати й буде досить тепло. Однак на початку другої декади місяця в країні знову похолодає і прийдуть дощі. Згодом знову слід очікувати потепління, хоч воно буде нетривалим.

«Третя ж декада продовжить перехід до вищих температур, хоча на початку десятиденки опади зіпсують загальну картину. Втім, погода швидко налагодиться і до кінця місяця вже буде радувати теплими та погожими днями без опадів», — розповідає синоптик.

Погода в травні

Перша декада травня почнеться з помірного весняного тепла. Прогнозується волога погода, але без сильних та затяжних дощів. Згодом погода трохи зіпсується, але не надовго.

«Вже після цього добряче потеплішає. Це буде найтепліша частина травня, і така тепла погода зберігатиметься і на початку третьої декади місяця (один-два дні)», — прогнозує Деркач.

А ось в кінці травня погода може шокувати українців неочікуваними сюрпризами у вигляді похолодання та навіть заморозків. Втім, насамкінець травня погода налагодиться, в країні потепліє, хоча літніх температур очікувати не варто.

Нагадаємо, в Міноборони розповіли, коли в Україні запрацює кабінет військовозобов’язаного.

0 Replies to “Літнього тепла чекати не варто: народний синоптик поділився прогнозом на весну”