Комаровський розповів, чи варто боятися хвороби Х

Фото: РБК-Україна

Заслужений педіатр України розповів, чи варто хвилюватися через нову хворобу. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на відео на YouTube-каналі Євгена Комаровського.

Зазначається, що 17 січня на Всесвітньому економічному форумі у швейцарському місті Давос обговорювали нову хворобу Х з летальністю 20%, яка стрімко поширюється світом. Однак, як зауважив Комаровський, у світі медицини про хворобу Х офіційно говорять вже протягом останніх чотирьох років. А ще раніше, у 2015 році, науковці оприлюднили список хвороб, які можуть загрожувати населенню Землі.

У березні 2018 року також був опублікований перелік, в якому можна побачити вже відомі людству захворювання. Серед них є й хвороба Х. В той самий час з’явилася стаття у Вікіпедії, тому саме поняття не нове.

Як пояснює Комаровський, наразі у світі намагаються розробити універсальний план заходів на випадок появи невідомого вірусу. Саме цей невідомий вірус, якого на практиці ще немає, отримав назву хвороба Х.

За словами медика, раніше найменший термін виготовлення вакцини становив п’ять років. Коли у світі почалася пандемія COVID-19, вакцину змогли розробити та випробувати менш як за рік.

Справа в тому, що в науковців уже були наявні алгоритми та розробки для створення нових ліків. Тому наразі завдання полягає в том, щоб розробити план дій на випадок аналогічної ситуації.

Нагадаємо, у Німеччині вважають, що війна з РФ цілком реальна.

0 Replies to “Комаровський розповів, чи варто боятися хвороби Х”