Топ-3 міфи про зарядку телефону, в які ви досі вірите

Улюблений ґаджет завжди під рукою і здається, що так було завжди. Однак, при цьому, більшість з нас досі вірить у певні міфи про зарядку, які вигадали ще «часів динозаврів».

Независимый Регион з посиланням на «Телеграф» розповідає про три головних міфи про заряджання сучасних смартфонів, які потрібно викинути зі своєї голови.

Розрядити/зарядити новий смартфон

Це правило було актуально для мобільних телефоні старого зразка. Перші телефони мали геть інші покоління акумуляторів, а саме: нікель-кадмієві або нікель-металогідридні батареї.

Сучасні ж смартфони мають літій-іонні або літій-полімерні АКБ, які мають меншу вагу, довший термін служби та вищу продуктивність. Розряджати їх до 0% і заряджати до 100% — абсолютна марна дія, яка може лише нашкодити.

Швидка зарядка — зло

Чимало користувачів побоюються того, що підвищена напруга та сила струму під час «швидкої зарядки» негативно впливають на ґаджет. Насправді, сучасні телефони обладнані контролерами, які регулюють подачу електричного струму, аналізують температуру батареї, рівень заряду і навантаження та підбирають відповідну напругу. Швидка зарядка не нашкодить вашому телефонові.

Смартфон треба заряджати до 100%

Абсолютна більшість спеціалістів та виробників сучасних телефонів рекомендують утримувати заряд батареї смартфона в діапазоні 20%-80%. За таких умов заряджання ваш акумулятор довше прослужить. «Життя» акумулятора визначається кількістю циклів зарядки (300-500 циклів), залежно від моделі телефона. Щоразу, коли ви повністю заряджаєте батарею до 100% – це рахується як один цикл.

Раніше НР писав про те, до якого відсотка потрібно заряджати телефон, щоб не «вбити» батарею.

0 Replies to “Топ-3 міфи про зарядку телефону, в які ви досі вірите”