До якого відсотка потрібно заряджати телефон, щоб не «вбити» батарею

Тому пристрої доводиться заряджати щодня. А з часом можна взагалі помітити, що акумулятор почав тримати заряд гірше. Це пов’язано це з неправильним заряджанням ґаджету.

До якого відсотка потрібно заряджати телефон, щоб не «вбити» батарею, розповідає Независимый Регион з посиланням на ТСН.

Як правильно заряджати телефон

Щоб говорити про те, як правильно заряджати телефон, варто спочатку дізнатися, які батареї використовуються в сучасних пристроях. Більшість виробників смартфонів ставлять в свої ґаджети літій-іонні накопичувачі заряду, які розраховані, приблизно, на тисячу циклів заряджання-розряджання. Після цього їх рекомендується змінювати.

Втім, тривалість періоду експлуатації також залежить від правильного догляду за пристроєм. Щоб не «вбити» батарею раніше відведеного терміну, варто знати, до скількох відсотків потрібно заряджати телефон і як його правильно розряджати.

Фахівці рекомендують протягом доби заряджати смартфон кілька разів. При цьому щоразу додавати до заряду 10-20%. Також наголошується на тому, що ґаджету не можна давати повністю розряджатися і вимикатися.

Термін життя батареї прямо залежить від того, до скількох відсотків власник смартфона щоразу його заряджає. Тут існують чіткі вказівки. Наприклад, непотрібно щоразу заряджати акумулятор до 100%. В такому разі структура батареї зруйнується швидше.

На яких показниках рекомендується тримати рівень заряду

Бажано намагатися не допускати падіння рівню заряду нижче 20% і не заряджати до більше 80%. Якщо ви будете дотримуватися цього правила, батарея прослужить значно довше, адже не буде перенавантаження, яке виникає під час повного заряджання.

Існує ще один важливий нюанс, про який варто не забувати. Залишати телефон на зарядці всю ніч не можна. Робити так не варто і не лише тому, що батарея швидко зарядиться до 100%. Річ у тому, що після заряджання на повну, процес припиняється, але з часом телефон розряджається і заряджання відновлюється. Якщо робити так надто часто, то батарея зношується у пришвидшеному режимі.

Раніше НР писав про те, які пристрої від Apple стали застарілими та що потрібно знати їх власникам.

0 Replies to “До якого відсотка потрібно заряджати телефон, щоб не «вбити» батарею”