Ось чому вам варто додати персики у свій раціон

Медики назвали 5 серйозних причин, за якими варто включити персики в свій раціон. Про це пише Независимый Регион з посиланням на News24.

Вітаміни та мінерали

Персики містять вітаміни А, С, Е, К і групи В. Крім того, вони багаті на калій, який нормалізує тиск, а також на цинк, магній, залізо, мідь і марганець.

Регулюють нервову систему

Магній і калій допомагають знизити рівень стрессу та покращити настрій. Персики рекомендують споживати дітям з діагнозом гіперзбудливість, а також дорослим, які страждають від депресії.

Зміцнюють імунітет

Вітамін С і цинк в тандемі дають імунній системі резерв опірності і міцності. Вони сприяють швидкому загоєнню ран і чинять антиоксидантну дію, допомагаючи боротись з інфекціями і бактеріями.

Знижують вагу

Персик містить біологічно активні компоненти, які можуть допомагати людині втрачати зайву вагу. Фрукти мають протизапальний ефект, що сприяє зниженню ризику появи метаболічного синдрому.

Покращують травлення

Харчові волокна і лужні елементи в персиках допомагают налагодити роботу травної системи, а клітковина очищає організм від шлаків і попереджає будь-які проблеми з кишечником. Шкірка фрукта також володіє проносним ефектом.

Раніше НР писав про те, чим замінити коров’яче молоко, якщо у вас непереносимість лактози.

0 Replies to “Ось чому вам варто додати персики у свій раціон”