Скільки часу потрібно бігати щодня, щоб позбутись зайвої ваги

Скільки часу вам потрібно бігати щодня, щоб скинути зайві кілограми, розповідає Незаивисимый Регион з посиланням на Eat this, not that.

Скільки бігати для схуднення

Часу, який потрібен для схуднення залежить від вашої поточної ваги, метаболізму, харчування та рівня фізичної підготовки.

Біг може стати ефективним способом спалити зайві калорії та сприяти втраті ваги, проте варто пам’ятати, що не лише тривалість бігу, а й інтенсивність і послідовність відіграють вирішальну роль.

Для ефективного схуднення необхідно створити дефіцит калорій.

Біг здатен допомогти компенсувати цей дефіцит, проте поєднання його зі збалансованим харчуванням та силовими тренуваннями має неабияке значення. Загальна рекомендація полягає в тому, що тривалість вправ має бути щонайменше 150 хвилин при середній інтенсивності на тиждень для схуднення, що означає приблизно 30 хвилин щодня, п’ять днів на тиждень.

Однак, якщо метою є значна втрата ваги, може знадобитися збільшити як тривалість, так і інтенсивність пробіжок.

Творчий підхід до пробіжок допоможе покращити зусилля зі схуднення. Наприклад, високоінтенсивні інтервальні тренування (HIIT) можуть краще справлятися зі швидким спалюванням калорій.

Такі тренування передбачають чергування коротких сплесків інтенсивних вправ із відпочинком або періодами меншої інтенсивності.

Включення HIIT у ваш розпорядок бігу допоможе вивести на максимум спалювання калорії за коротший проміжок часу. Незалежно від вашого методу, поступове збільшення тривалості та інтенсивності пробіжок має вирішальне значення для ефективного прогресу та уникнення травм.

Переваги бігу для схуднення

  • Прискорення метаболізму. Регулярний біг може покращити обмін речовин у спокої та під час фізичної активності. Простіше кажучи, біг робить вас ефективним механізмом обміну речовин. Цей ефект може допомогти в довгостроковому контролі ваги.
  • Спалювання калорій. Біг — це інтенсивне серцево-судинне тренування, яке витрачає значну кількість калорій. Спалювання калорій залежить від таких змінних, як темп, тривалість і рівень навантаження, що робить його надійним методом встановлення дефіциту калорій.
  • Спрямований на втрату жиру. Біг спрямований на накопичення жиру для отримання енергії, відтак це робить його ефективним способом зменшення відсотка жиру в організмі та покращення складу тіла. Послідовний біг у поєднанні зі збалансованим харчуванням, належним планом відновлення може призвести до помітної втрати жиру з часом.
  • Покращення загальної  фізичної форми. Оскільки ваша витривалість підвищується під час бігу, тренування стануть довшими та з більшою інтенсивністю, що ще більше посилить зусилля зі схуднення.

Раніше НР писав про те, скільки годин сну потрібно, щоб покращити здоров’я мозку і серця.

0 Replies to “Скільки часу потрібно бігати щодня, щоб позбутись зайвої ваги”