Як селфі пов’язано зі зморшками на обличчі і чому воно стає причиною їх появи

Дівчатам подобається транслювати моменти свого життя на публіку, ділитись новинами як з близькими друзями, так і з малознайомими людьми. Проте мало хто замислюється над тим, що ці фото можуть вплинути на стан шкіри! Але ж це дійсно так.

Як селфі пов’язано зі зморшками на обличчі і чому воно призводить до їх появи, розповідає Независимый Регион з посиланням на Medical Answers.

 Як селфі пов’язано зі зморшками на обличчі

Селфі давно стало частиною нашого повсякденного життя, і вже всі звикли оновлювати стрічку в соціальних мережах, щоб знати, що нового у друзів, колег, знайомих і знаменитостей, а також ділитися своїми фотографіями. І, звичайно, є жінки, яким важко контролювати цей «процес», тому він перетворюється на залежність.

Наприклад, у Британії живее 26-блогерка Мерін Бейг, яка робила аж по п’ятдесят селфі щодня! Можна тільки уявити, скільки часу у неї на це йде. І одного разу косметолог дівчини звернула увагу на те, що шкіра пацієнтки дуже змінилася, до того ж у гіршу сторону. Знизився її тонус і утворилася пігментація на обличчі.

Не даремно останні кілька років ЗМІ голосять про те, як гаджети впливають на наше повсякденне життя та зовнішність. Мало того, що тривале користування смартфонами не тільки призводить до погіршення зору, так ще й блакитне світло від екрана має негативний вплив на шкіру. Виходить, що любительки селфі роблять фото і одночасно з цим псують шкірні покриви. Багато хто відзначає ознаки передчасного старіння.

Що про це думають лікарі

Водночас лікарі не дуже вірять в те, що селфі здатне зіпсувати шкіру. Вони кажуть, що немає ніяких наукових досліджень, які б підтвердили цей факт.

Втім, вчені все-таки провели деякі дослідження, завдяки яким стало відомо, що світло смартфона провокує появу темних кіл під очима. Крім того, якщо перед сном довго копатися в телефоні, то стає важко заснути, а недолік сну призводить до накопичення гормону стресу в організмі. І це один з факторів, який призводить до старіння шкіри.

Отже, прямих доказів того, що селфі призводить до появи зморшок поки що немає. Незважаючи на це, фахівці рекомендують бути з гаджетами обережнішими. Щоб зберегти молодість і привабливість, потрібно тримати шкіру в тонусі, а смартфон в руках цьому явно не сприяє.

Раніше НР писав про те, від яких звичок варто відмовитись заради довголіття.

0 Replies to “Як селфі пов’язано зі зморшками на обличчі і чому воно стає причиною їх появи”