Заробляти криптовалюту дуже просто: що відомо про нову дроп гру Blum Crypto

Він створений у формі міні-додатку в Telegram, що робить його доступним для багатьох користувачів.

Независимый Регион розповідає про новий проєкт Blum, його переваги та перспективи.

Що потрібно знати про Blum Crypto Bot

Blum Crypto Bot – це гібридна торгова платформа, яка дозволяє користувачам фармити токени $BP через Blum Points. Створення проєкту підтримали колишні керівники Binance для СНД та Азії — Володимир Смеркіс та Гліб Костарєв, що додатково вказує на його перспективність.

В майбутньому планується запуск повноцінного мобільного застосунку, але вже зараз користувачі можуть фармити токени через бота в Telegram.

Доєднатись до проєкту можна тільки по інвайту, що сприяє децентралізації біржі та підвищує її привабливість для користувачів.

Запуск Blum Crypto відбувся у квітні 2024 року. За короткий час йому вдалось завоювати увагу широкої аудиторії завдяки своїй інноваційній моделі CEX/DEX. Зараз Blum має 2 000 000 активних користувачів у Telegram.

Головні переваги проєкту

Blum Crypto відрізняється від інших проєктів, маючи суттєві переваги:

 • Зрозумілий інтерфейс. Під час створення проєкту розробники ставлять на перше місце зручність для користувачів, що значно спрощує процес торгівлі та фармінгу токенів.
 • Торгівля зі своїх гаманців. Користувачі отримали можливість торгувати безпосередньо зі своїх гаманців, таких як MetaMask і Trust Wallet, що забезпечує додаткову безпеку та зручність.
 • Підтримка багатьох блокчейн-мереж. Blum підтримує мережі Ethereum, Solana, BNB та багато інших, що розширює можливості для користувачів для операцій з різними криптовалютами в одному застосунку.

Як фармити токени в Blum

Розробники зробили фармінг у Blum дуже простим. Для початку користувач повинен зайти в бот і натиснути кнопку «Start Farming». Після цього на екрані можна буде побачити таймер, який показує, коли фармінг буде завершено. Через 8 годин користувач повинен знов зайти в бот і натиснути «Claim», щоб отримати токени на баланс і повторно запустити фармінг.

Фото: Medium

Останні оновлення Blum Bot – Drop Game

Розробники регулярно оновлюють та покращують свій функціонал. Нещодавно відбувся запуск Drop Game, яка дозволяє користувачам заробляти додаткові токени $BP. Гра полягає у тому, щоб «ловити» сніжинки (тобто тапати на них) протягом 30 секунд. Втім, для участі у грі потрібні алмази (Game Pass). Їх зможуть отримати ті користувачі, які запрошують друзів та щодня заходять у бот.

Як збільшити заробіток у Blum

Існує кілька способів збільшити заробіток у Blum. Найефективнішим з цих методів вважається використання сервісів для просування в соціальних мережах. Наприклад, ви можете придбати підписників у Telegram бот через SmoService. Це дозволить вам стрімко набирати рефералів і збільшувати дохід від фармінгу.

Виконання простих завдань також приносить додаткові поінти на ваш баланс, а за щоденний вхід у бот ви можете отримати:

 • 1 день – 10 BP і 5 алмазів.
 • 2 день – 20 BP і 2 алмази.
 • 3 день – 30 BP і 3 алмази.
 • 4 день – 40 BP і 4 алмази.
 • 5 день – 50 BP і 5 алмазів.
 • 6 день – 60 BP і 6 алмазів.
 • 7 день – 70 BP і 7 алмазів.
Фото: Друкарня

Коли і де буде лістинг Blum Bot

Наразі ніхто ще не знає, коли буде лістинг. Також невідомо і вартість монети. Але якщо ви підписані офіційні канали проєкту, ви точно будете знати цю інформацію першими.  

Як очікується, токени Blum будуть доступні на кількох великих біржах. Лістинг може суттєво вплинути на ринок і збільшити можливості для торгівлі. Потенційні біржі для лістингу Blum включають:

Лістинг на цих біржах може суттєво підвищити доступність і ліквідність токенів Blum, що своєю чергою позитивно вплине на їх вартість.

Які перспективи проєкту Blum

Розробники Blum постійно працюють над розширення функціоналу та покращення користувацького досвіду. Офіційна дорожня карта проєкту повідомляє про наступні етапи розвитку:

 • Завершення розробки гри Drop Game, запуск публічної версії, впровадження нових функцій, таких як баланси, гаманці, обміни та таблиці лідерів (другий квартал 2024 року).
 • Впровадження MPC Wallet, запуск торгівлі деривативами (Perps), вихід додатка в App Store і Google Play (третій квартал 2024 року).
 • Розширення доступності платформи, запуск веб-версії Blum (четвертий квартал 2024 року).

Ці плани свідчать про серйозні наміри команди щодо розвитку проєкту та надання користувачам нових можливостей.

Blum Crypto Bot є, безсумнівно, перспективним проектом, адже такою великою підтримкою та активним співтовариством можуть похвалитися не всі криптопроєкти. Blum Crypto надає унікальні можливості для фармінгу та торгівлі криптовалютами, об’єднуючи в собі найкращі елементи централізованих і децентралізованих бірж.

Раніше НР писав про те, як заробляти на грі-«тапалці» Hamster Kombat.

0 Replies to “Заробляти криптовалюту дуже просто: що відомо про нову дроп гру Blum Crypto”