Чи безпечна бездротова зарядка для вашого телефону

Втім, навколо цього способу заряджати телефон точиться чимало суперечок. І, як виявилося, на це є причина. Мало хто із власників сматрфонів знає, що вона може стати великою загрозою для телефону.

Справа в тому, що за допомогою бездротової зарядки можна зламати телефон. Независимый Регион з посиланням на портал Itsider розповідає, як це можливо.

Вчені з Університету Флориди та експерти компанії CertiK виявили, що хакери можуть отримати доступ до телефону і навіть фізично пошкодити його за допомогою бездротової зарядки. А точніше – завдяки електромагнітним перешкодам, які генерує зарядна станція.

Такі перешкоди дозволяють зламати будь-яку операційну систему смартфона. Також кіберзлочинці можуть дистанційно влаштувати перегрів акумулятора телефону. Причому настільки сильний, що пристрій може навіть вибухнути.

Крім того, зловмисники можуть змінювати об’єм електроенергії, який надходить у бездротовий зарядний пристрій. Внаслідок цього створюються перешкоди, які використовують для зміни магнітного поля. Щоб це зробити, хакерам достатньо втрутитись в електромережу.

Раніше НР писав про те, як позбутися надокучливої ​​реклами на телефоні.

0 Replies to “Чи безпечна бездротова зарядка для вашого телефону”