Буданов запропонував, як вирішити проблему з Telegram

Водночас він усвідомлює, що блокування деяких каналів допоможе вирішити ситуацію лише на деякий час. Про це пише Независимый Регион з посиланням на інтерв’ю головного розвідника BBC.

Буданов вважає, що просування власної позиції можливе у демократичному суспільстві, але такі люди повинні діяти відкрито.

«Нема питання впливу чи тиску – питання ж не в цьому. Якщо ти хочеш доводити свою позицію — а вона може комусь не подобатись і це нормально в демократичному суспільстві — неси відповідальність. Чого ти боїшся сказати, хто ти?» — висловився Буданов.

Відповідаючи на питання, чи це стосується анонімних телеграм-каналів, Буданов заявив, що наразі в Україні існують лише анонімні канали.

«Ви знаєте хоч один телеграм-канал, який сказав прямо, що я – це я? От і відповідь», — зазначив він.

Очільник ГУР додав, що закриття чи блокування Telegram в Україні може стати тимчасовим вирішенням проблеми, але вона залишиться. Тому потрібно шукати інші методи.

За думкою Буданова, реєстрація має стати обов’язковою.

«Все ж таки вважаю, що треба змусити їх зареєструватися. Це не буде тиском на пресу. В демократичному суспільстві, ще раз кажу, не можна просто так тиснути… Але боятись сказати, що ви це ви – це теж неправильно. І від імені аноніма викидати в ефір, вибачте, все за що заплатять з абсолютно різних частин світу – це теж ненормально», — резюмував він.

Раніше НР писав про те, хто здійснив кібератаку на Київстар.

0 Replies to “Буданов запропонував, як вирішити проблему з Telegram”