Як правильно займатися спортом вдома

До того ж фізичні навантаження позитивно впливають на мозкову активність. Особливо важливими вони є при сидячій роботі.

Відвідування тренажерного залу і заняття з тренером — це супер. Проте не у кожного є така можливість. В свою чергу робити фізичні навантаження вдома можуть усі. Співзасновник мережі фітнес-студій Ярослав Сойніков розповів для NV, як правильно займатися спортом вдома, щоб це приносило задоволення і було корисно для здоров’я. Про це передає Независимый Регион.

Організуйте свій час

Сидячий спосіб життя шкодить організму, тому рекомендується достатньо рухатися для підтримки здоров’я як суглобів, так і інших органів.

Експерт радить починати рух та фізичні навантаження ще зранку, наприклад, глибокі вдихи й видихи. Потім добре потягнутися і зробити комплекс вправ із йоги. Відмінно підійде наприклад, сур’я-намаскара.

Крім цього, не зайвим буде протягом дня влаштувати собі невеличку прогулянку чи зробити гімнастику для суглобів. Це неодмінно піде їм на користь після довгого часу сидячи.

Виконуйте посильне навантаження

Не варто виснажувати себе годинними домашніми тренування. Для підтримки тіла та розуму в тонусі, достатньо буде приділити цьому 30–45 хвилин. Тренування тривалістю понад годину лише виснажують.

Можна почати із простих занять з йоги, для яких знадобиться лише килимок. Якщо є певний спортивний досвід, то можна присідати, віджиматись, стрибки та біг на місці, планка тощо. Головне не забувати про розминку перед будь-яким заняттям.

Поступово можна додавати навантаження: гантелі, гирі та петлі TRX для домашніх тренувань.

Отримуйте задоволення від занять

Фізичні вправи мають приносити задоволення та покращувати стан організму. Не рекомендується робити вправи через силу і перевантажувати себе. Це може зробити лише гірше.

За словами експерта, для тіла важливо отримувати силові, інтервальні та відновлювальні заняття протягом тижня, але важливіше — робити те, що приносить радість.

Крім того, можна зустрітись з тренером в онлайн-режимі. Він може допомогти підібрати комплекс вправ саме для вас і контролюватиме їх виконання.

Раніше НР писав про те, скільки годин в тиждень потрібно займатися, щоб схуднути.

0 Replies to “Як правильно займатися спортом вдома”