Шоу «Холостяк» повертається: хто стане новим учасником проєкту

Про це пише Независимый Регион з посиланням на повідомлення телеканалу у своїх соцмережах та на сайті.

«Цієї осені разом із «Холостяком» ми сформуємо національну культуру, дружню до ветеранів та ветеранок. І поринемо у нову історію кохання», – говориться в анонсі.

За словами продюсерів проєкту, протягом останніх двох років вони знаходились у пошуках нового героя, і прийшли до висновку, що ідеальний чоловік наразі – це захисник, з яким можна відчути себе у безпеці. Продюсери стверджують, що саме Олександр чудово підходить для цієї ролі.

Фото: ukr.net

Хто такий Олександр «Терен» Будько

До початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні хлопець працював баристою. У 2022 році він вирішив приєднатися до добровольчого батальйону «Карпатська Січ». Під час бойових дій у Харківській області на Ізюмському напрямку отримав важке поранення, втративши обидві ноги. Після цього він пройшов реабілітацію в Сполучених Штатах та почав ходити з протезами.

У вересні минулого року «Терен» став призером на «Іграх нескорених», отримавши бронзову медаль за заплив вільним стилем на дистанції 50 метрів.

Вже навесні цього року він запустив інклюзивне тревел-шоу на YouTube під назвою «Відвал ніг, або All інклюзив». У кожному випуску він демонструє досвід особи з інвалідністю та оцінює, наскільки адаптована під них інфраструктура та суспільство.

Як зазначає сам Олександр, проєкт «Холостяк» — це велика можливість транслювати багато хороших та позитивних ідей, які здатні змінити наше життя на краще.

Раніше НР писав про те, як Квіткова відреагувала на слова Добриніна про причину їх розлучення.

0 Replies to “Шоу «Холостяк» повертається: хто стане новим учасником проєкту”