«Квартал 95» потрапив у новий скандал: що трапилось

Темою для висміювання одного з виступів став роман начальника ТЦК зі своїми підлеглими.

Номер про працівників військкомату був опублікований на YouTube-каналі cтудії «Квартал 95» і зібрав чимало негативних коментарів від глядачів.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на Новини.Live.

Скандал із жартами про ТЦК

Актори студії вирішили висміяти начальника Рівненського ТЦК, який на робочому місці мав роман з різними жінками. Відео з пристрасними поцілунками нещодавно потрапили в соцмережі і стали вірусними.

Актори у ролі представників ТЦК розповідають новенькій співробітниці про те, що поцілунки із начальником ТЦК  начебто слугує шифром від російських спецслужб, які встановили у приміщенні «жучки». Таким чином, у військкоматі намагаються уникнути витоку таємної інформації.

Артисти протягом майже всього номеру цілувалися. Одна з учасниць номера облизала вухо начальника та помацала його груди через одяг, в той час як інша застрибнула йому на руки під час поцілунків. Комік Андрій Рибак, який зіграв начальника ТЦК, мацав одну з дівчат за стегна та плечі.

Гумористами були показані доволі багато відвертих сцен. Крім того, вони відверто висміювали українців у військовій формі.

Користувачі соцмереж обурені діями коміків і тим, що вони дозволяють собі принижувати тих, хто носить військову форму.

Раніше НР писав про те, що на Закарпатті спалахнув скандал навколо концерту EL Кравчука.

0 Replies to “«Квартал 95» потрапив у новий скандал: що трапилось”