На Закарпатті спалахнув скандал навколо концерту EL Кравчука: що сталося

Днями у місті Хуст на Закарпатті виник скандал, коли несподівано було скасовано концерт епатажного українського виконавця EL Кравчука. Причиною стало звинувачення у начебто занадто яскравому сценічному образі артиста. Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на «Телеграф».

5 травня був запланований виступ співака в клубі-ресторані «FoRest». Менеджмент виконавця заздалегідь погодив деталі та зробив передоплату майже за місяць до концерту. Проте після анонсу у соцмережах виступ був скасований.

Артдиректор «FoRest» зв’язався з менеджментом артиста і повідомив, що нібито отримує багато негативних відгуків від місцевих жителів щодо яскравого вигляду Кравчука, цитуючи образливі коментарі на кшталт: «Якщо ЦЕЙ приїде, то я більше не прийду у ваш ресторан» або «Цього п**ара тут бути не повинно».

Як пояснив виданню власник закладу Віктор Штимак, Закарпаття ще дуже далеке ментально до рівності, якої прагне Україна.

«Люди писали, що більше не прийдуть до нашого закладу, якщо відбудеться цей концерт. Були коментарі, які навіть повторювати не хочеться. Також через цей концерт у нас зірвався банкет. Тому у нас було кілька нюансів, через які ми прийняли рішення скасувати цей захід. Річ у тім, що люди у нас негативно ставляться до «орієнтації» виконавця», — пояснив власник ресторану «FoRest», не уточнюючи, що ж «не так» зі співаком.

Вів зазначив, що заклад не має жодних претензій до виконавця, проте побоюючись за репутацію свого закладу, він вирішив скасувати виступ EL Кравчука у своєму ресторані.

Для самого ж співака ситуація стала шокуючою, так як до цього не було жодного випадку булінгу через його сценічний образ.

Раніше НР писав про те, чому Добринін не збирається йти на фронт і як він допомагає армії.

0 Replies to “На Закарпатті спалахнув скандал навколо концерту EL Кравчука: що сталося”