Як легко відмити брудні дзеркала, не залишаючи розводів

Независимый Регион розповідає про три лайфхаки, як відмити брудні дзеркала, не залишаючи розводів

Розчин оцту та води

Щоб очистити дзеркала без розводів, скористайтесь розчином, змішавши оцет та воду в однакових пропорціях. Оцет, відомий своїми ефективними властивостями, що очищають, допомагає видаляти бруд, жир і плями з поверхні дзеркала.

Розчин розпилюється безпосередньо на дзеркало або його можна нанести на чисту ганчірку. Протирайте дзеркало круговими рухами, щоб повністю покрити поверхню розчином. Оцет випарується і на дзеркалі не залишиться жодних розводів.

Серветка з мікрофібри

Серветки з мікрофібри, що отримали свою популярність завдяки здатністю вбирати бруд і запобігати появі розводів, виявляються дуже ефективними. Склавши серветку з мікрофібри у квадратну форму і обережно протерши нею дзеркало круговими рухами, ви досягнете ідеального результату без розводів.

Бажано не використовувати паперових рушники або звичайні ганчірки, оскільки вони залишають ворсинки та розводи.

Спеціальний скребок

Після очищення дзеркала розчином води та оцту можна скористатися спеціальним скребком, щоб завдяки якому видаляється зайва волога. Починаючи з верхньої частини дзеркала, необхідно потягнути скребок униз прямою лінією.

Повторіть процес, поки все дзеркало не стане сухим. Таким чином можна видалити краплі води та запобігти утворенню  розводів під час висихання дзеркала.

Раніше НР писав про те, як почистити диван від пилу.

0 Replies to “Як легко відмити брудні дзеркала, не залишаючи розводів”