Як відлякати мух під час смаження шашлику: дієвий спосіб

Особливо вони переслідують на пікніку, сідають на м’ясо та іншу їжу під час смаження. Втім, є один дієвий спосіб, який допоможе відігнати мух від шашлику.

Про це повідомляє Независимый Регион з посиланням на сайт Mirror.

Як відлякати мух під час смаження шашлику

Як розповыла експертка із садівництва Кріс Боннетт, ті, хто любить барбекю, повинні знати простий спосіб відлякати комах під час смаження м’яса. Вам знадобляться лише монета й вода.

Наповність 3-4 склянки водою, а потім киньте в кожну по декілька мідних монет або інших невеликих предметів з міді. Після цього розставте склянки навколо зони барбекю або в місці, де ви плануєте їсти на вулиці.

Сонячне світло відбивається на монетах і воді і саме це збиває з пантелику комах. Мухи сприймають монетки як очі іншої комахи, і це їх відлякує.

Боннетт також зазначила, що можна використовувати спрей від комах, але він може потрапити на їжу після розприскування.

Запалювання свічок із цитронелою (крапнути біля гніту) також є ефективним способом відлякування мух. Олія цитронели є продуктом дистиляції двох видів трав і діє як природний репелент від мух і комарів.

До того ж комахи терпіти не можуть цитронелу, тож запаліть декілька свічок із цитронелою навколо місця для пікніку. Це особливо ефективно діє для відлякування комарів.

Пастка для комах

Ще можна змайструвати пастку для мух з простої пластикової пляшки. Для цього треба розрізати її на дві частини. У нижню налийте солодку рідину та накрийте суміш верхньою частиною пляшки горловиною донизу.

Таким чином мухи зможуть потрапити пляшку, але не зможуть вибратися.

Для відпочинку на природі також можна придбати намет від комах, а вдома поставити москітні сітки.

Раніше НР писав про те, як правильно поливати помідори, щоб отримати великий врожай.

0 Replies to “Як відлякати мух під час смаження шашлику: дієвий спосіб”