Як правильно поливати помідори, щоб отримати великий врожай

Як правильно поливати томати, щоб отримати щедрий урожай, розповідає Независимый Регион з посиланням на сайт «Сад та город».

Як правильно поливати томати на городі

Помідори необхідно регулярно поливати, особливо це стосується сухого періоду або в період, коли рослина активно росте та плодоносить.

Важливо поливати помідори на достатню глибину, щоб вологою наситилась коренева система рослини. Тому необхідно поливати не тільки верхній шар ґрунту, а й забезпечувати достатню вологу на глибину до 15-20 см.

Надміру зрошений ґрунт може швидко втратити вологу. Спробуйте утримувати ґрунт розсипчастим, але не перестарайтесь.

Поливаючи рослини уникайте потрапляння води на листя помідорів, особливо ввечері. Це може викликати розвиток грибкових захворювань.

Найкращий час для поливу — ранок. Рослина швидше поглине вологу, що допоможе уникнути розвитку грибкових захворювань і перегнивання.

Накривання ґрунту мульчею допоможе утримувати вологу, запобігаючи її випаровуванню. До того ж такий підхід допоможе уникнути бур’янів і зберегти тепло.

Помідори здатні показати, коли їм не вистачає води. Звисаюче листя може свідчити про недостатній полив. Але уникайте надмірного поливу, щоб не пошкодити корінь!

Пам’ятайте, що потреба у воді може змінюватись залежно від типу ґрунту, кліматичних умов та стадії росту рослин, тому важливо спостерігати за реакцією помідорів на полив і відрегулювати його відповідно.

Раніше НР писав про те, в які дні у травні не можна висаджувати рослини.

0 Replies to “Як правильно поливати помідори, щоб отримати великий врожай”