Як боротися зі шкідниками на капусті: дієві народні методи

Тому, щоб отримати гарний врожай цього овочу, потрібно знати, як боротися зі шкідниками. Це можна зробити за допомогою дієвих народних методів. Про це розповідає Независимый Регион.

Тютюновий відвар

Проти хрестоцвітної блішки можна застосувати тютюновий відвар. Для цього потрібно взяти 200 г сухого тютюну й залити його 10 л гарячої води, і дати настоятись протягом 3 годин. Після цього додайте 1 столову ложку рідкого мила і цим настоєм покропіть капусту.

Оцтовий розчин

Оцтовий розчин також відмінно впорається проти цих жучків. Треба взяти 10 л води додати 1 склянку оцту. Спочатку протестуйте зроблений засіб на одній рослині, а потім покропіть всю грядку.

Настій з кульбаби проти блішки

Потрібно подрібнити 500 г листя кульбаби й залити 10 л води, процідити, додати 1 столову ложку рідкого мила і обробити зробленим засобом капусту.

Нашатирний розчин

Він допоможе боротися з капустянкою, слимаками, попелицями та мурахами. Для приготування розчину потрібно 10 мл нашатирного спирту розчинити у відрі води та додати ще 10 г натертого господарського мила.

Ромашковий настій

Він добре впорається проти гусениць та попелиці. 1 кг свіжих ромашок потрібно подрібнити й залити 10 л окропу. Дайте настоятися протягом 10-12 годин, а потім розбавте водою 1:3 та додайте 30 г мила на кожні 10 л настою. Обробіть грядки.

Раніше НР писав про те, що рекомендують вирощувати дачникам-початківцям.

0 Replies to “Як боротися зі шкідниками на капусті: дієві народні методи”