Скільки коштує найдорожча у світі вечеря і де вона буде проходити

Враховуючи обмежену кількість місць, за участь у ній доведеться багато заплатити. Неймовірна трапеза, якщо вона відбудеться, буде проходити на висоті понад 30 кілометрів — в атмосфері. Про це пише Независимый Регион з посиланням на Mirror.

У SpaceVIP кажуть, що приймуть шістьох відвідувачів на повітряній кулі на краю космосу, де нещодавно побувала перша українка-космотурист. Гастрополіт обійдеться в 495 тис. доларів з  людини. Фірма з Нью-Йорка запросила для цієї подорожі шеф-кухаря Расмуса Мунка з копенгагенського ресторану Alchemist, володаря мішленівської зірки.

Тривалість подорожі – 6 годин, і стартує у 2025 році з Флориди, на борту космічного корабля «Нептун» компанії Space Perspective, першого у світі космічного корабля який має нульовий рівень викидів вуглецю. Корабель використає так званий гігантський SpaceBalloon.

Гості матимуть змогу насолодитися панорамним краєвидом через найбільші ілюмінатори й навіть зможуть відвідати справжню вбиральню, яку компанія називає «Космічним спа». Французький будинок моди Ogier одягне кожного космотуриста в індивідуальний одяг, створений з використанням найсучасніших технологій, що розроблені спеціально для цієї місії. Капсула розрахована на шість осіб.

Всі кошти, отримані від подорожі, будуть спрямовані до фонду Space Prize Foundation, який займається просуванням гендерної рівності в науці та технологіях. SpaceVIP кажуть: «Фантазійні творіння шеф-кухаря Расмуса будуть доповнювати кожен крок подорожі, вони натхненні роллю освоєння космосу в історії людства та суспільства».

З 2020 року Alchemist має дві зірки Мішлен та входить до п’ятірки найкращих ресторанів світу у 2023 році. Серед незвичних страв, які може запропонувати заклад, — сніжок зі смаком стиглого помідора та силіконова ложка у формі язика, яка при облизуванні смакує аґрусом та гарбузовим насінням.

Раніше НР писала про те, чому голлівудська акторка українського походження відмовилась від зйомок у серіалі Netflix.

0 Replies to “Скільки коштує найдорожча у світі вечеря і де вона буде проходити”