Яку помилку допускають городники при посіві насіння

Деякі городники говорять, що сходи зовсім не тішать, або ж рослини гинуть, так і не давши врожаю. Як виявилося, це може статись через одну помилка, яку ризикує зробити кожен дачник, садівник та городник.

Про це розповідає Независимый Регион з посилання на відео блогерки під ніком sabrina.sustainable.life в TikTok.

Головна помилка городників

За словами жінки, ця порада допомогла їй економити не лише гроші, а ще й час. Коли вона починала займатися садівництвом, то, слідуючи прикладу багатьох дачників, пророщувала насіння у спеціальних торф’яних гранулах.

Виробники запевняють, що такі гранули сприяють швидшому пророщуванню розсади. Тому торф’яні «мішечки», які нібито мають збільшитися з часом, постійно рекламуються.

Втім, після детального огляду чарівних «мішечків», нічого корисного у торф’яних гранулах блогерка не виявила. Вона впевнилась, що пророщувати в них насіння – велика помилка. І вона розповіла чому:

  • розмірів торф’яного мішечка не вистачить на те, щоб там сформувалася потужна коренева система розсади;
  • вам доведеться пересаджувати паростки і витрачати на цей зайвий час;
  • мішечки, які нібито «розсмоктуються» з часом, насправді нікуди не зникають, коріння плутається в нитках і гірше росте;
  • матеріал, з якого виготовляють торф’яні гранули, шкодить навколишньому середовищу, адже він не розкладається.

З цієї причини блогерка закликає дачників та городників відмовитися від такого «помічника». Для того, щоб пророщувати насіння, варто використовувати прості контейнери, навіть якщо вони з пластику, адже  їх можна використовувати багато років поспіль.

Окрім цього, можна звернути увагу на звичайні картонні коробки для яєць. Блогерка вважає, що не потрібно витрачати гроші на модні та неефективні лайфхаки, адже ви завжди можете пророщувати розсаду, використовуючи старі та перевірені методи.

@sabrina.sustainable.life just my personal experience, but i know these do work for some people! starting seeds can be intimidating, and while I’m not an expert, I’be learned a lot along the way! #gardening #beginninggardener #seedstarting #gardening101 #gardentok #garden #seedstartingtips #seedstartingkit #ecotok #sustainableliving #growfood ♬ original sound — Sabrina

Раніше НР писав про те, коли потрібно сіяти буряк у 2024 році, щоб отримати гарний урожай.

0 Replies to “Яку помилку допускають городники при посіві насіння”